11.6 C
Prague
Sobota, 3 června, 2023

Ubytování pro školy v přírodě se vydařilo na jedničku

Mohlo by Vás zajímat

Ne vždy se podaří vybrat svým dětem vhodné ubytování pro školy v přírodě, respektive se málokdy podaří školce či škole vybrat to správné místo, kde se dětem bude líbit. Školce ProFamily se to ovšem povedlo na jedničku. Je až neuvěřitelné, že se školka pustila do rekonstrukce tak úžasného hotelu, jakým byl v dřívějších dobách hotel TOP Benecko, který zažil nepříjemný pád na samé dno. Školce se ovšem podařilo neuvěřitelné a dnes již hotel vítá své malé i velké návštěvníky ve velkém. Výběr místa pro letní radovánky mých dětí byl tak jasný. Odepřít jim návštěvu tak úžasného místa jakým je právě Benecko, by prostě nešlo. Děti se před týdnem vrátili a co myslíte, jsou naprosto plni dojmů, o kterých se doma mluví den, co den.

Ubytování pro školy, které je možné absolvovat jak v létě, tak i v zimě

Málokteré rekreační místo nabídne svým návštěvníkům okusit krásy tamní přírody jak v létě, tak i v zimě. Pokud ale umožníte svým dětem absolvovat ubytování pro školy právě na Benecku, můžete si být jisti, že bez ohledu na roční období, si zde užijí spoustu legrace. Jelikož se po většinu roku toto místo nachází nad úrovní takzvaného smogového mraku, je zde zajištěn naprosto čistý horský vzduch a také největší množství slunných dnů v roce. Své o tom vím sama, jelikož a protože zde ještě nedávno dováděl můj malý syn se svou sestrou, kteří zde byli právě se školkou ProFamily, která se o nespočet zážitků pro malé dobrodruhy postarala velmi dobře. Navíc jsem v tomto hotelu byla ubytována se svým mužem v lednu, kdy jsme si chtěli dopřát relax bez dětí na lyžařské sjezdovce.

Hotel pro rodiny s dětmi, který si zamiluje každý

Tento hotel pro rodiny s dětmi si vskutku zamiluje každý a to ať již samotné děti, tak i dospělí. Kromě rozmanitých tras, které přímo vybízí k aktivnímu odpočinku je zde i spousta atrakcí pro děti, mezi které patří například zoo, horské káry či dětská hřiště. A také ta úžasná kuchyně, která jídlo připravuje především od místních dodavatelů surovin. Když jsme tak místo s mužem letos poprvé navštívili, usoudili jsme, že se sem musíme rozhodně v budoucnu alespoň jednou vrátit.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.