25 C
Prague
Čtvrtek, 1 června, 2023

Uvažujete o pronajímání bytu přes Airbnb? Nerozhoduje pouze dobrá adresa

Mohlo by Vás zajímat

Rádi byste přilepšili svému domácímu rozpočtu pronajímáním bytu turistům a obchodníkům, kteří preferují nocleh v soukromém apartmánu před hotelem? Registrace do Airbnb je snadná, mnohem náročnější je to, co následuje po ní. V čem spočívá tajemství úspěchu Pražanů, kteří si krátkodobým pronájmem přivydělávají velmi slušné částky a dveře se u nich takříkajíc netrhnou? Ve výhodě jsou majitelé nemovitostí poblíž centra. Šanci však mají i ostatní – v praxi totiž rozhoduje mnohem více kritérií a nikoliv pouze adresa.

více v článku...

Stylové a čisté bydlení je základ

Vžijte se do role turisty a prolistujte si nabídku pronájmů na Airbnb. Vybírali byste pouze podle polohy a ceny? Pravděpodobně byste se nakonec rozhodli pro rezervaci ubytování v apartmánu, který vás na první pohled okouzlil vkusným interiérem. Zároveň je vhodné přihlédnout k hodnocení hostů, kteří se již u daného hostitele ubytovali. Z recenzí se dozvíte spoustu podstatných informací.

Budete-li své bydlení prezentovat jako útulné, vaše šance na úspěch výrazně vzroste. Neméně důležitý je také vřelý přístup k hostům. Ti očekávají, že bude domácí milý, vysvětlí jim vše potřebné (např. jak se zachází s kávovarem apod.) a v případě nečekaných problémů jim bude k dispozici.

Došli jste k závěru, že krátkodobý pronájem bytu je časově náročný, a pravděpodobně by nebylo ve vašich silách, věnovat se mu naplno? Pokud přesto chcete, aby vám bydlení vydělávalo, zvažte profesionální správu krátkodobého pronájmu v Praze.

Odborníci zajistí hostům pětihvězdičkový servis

Tým zkušených odborníků zajistí vše od úpravy profilu na Airbnb přes cenovou optimalizaci a aktivní komunikaci s klienty až po pravidelný úklid a opravy bytu. Jinými slovy se postarají o veškeré záležitosti, které s pronajímáním vaší nemovitosti souvisí, a to tak, aby hosté neváhali udělit vynikající hodnocení.

Další informace a ceny za správu krátkodobého pronájmu najdete na letmeinn.cz.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.