8.1 C
Prague
Neděle, 28 května, 2023

Vánoční firemní večírek, který má zvuk? Vsaďte na kvalitní audiovizuální techniku

Mohlo by Vás zajímat

Chystáte vánoční firemní večírek a chcete, aby na něj zaměstnanci a hosté dlouho vzpomínali? Do vzpomínek se vryje především to, co uvidí a uslyší. A k tomu, aby vše viděli a slyšeli jasně a zřetelně, je nezbytná kvalitní osvětlovací, ozvučovací a projekční technika. Mnoho starostí si ušetříte ve chvíli, kdy audiovizuální techniku svěříte do rukou profesionálů, kteří se postarají o to, aby vše šlapalo jako švýcarské hodinky.

více v článku...

Sázka na jistotu? C-mont

Společnost C-mont není v oblasti audiovizuální techniky žádným nováčkem. Prodeji, pronájmu, instalaci i servisu osvětlovací, ozvučovací a projekční techniky se věnuje již od roku 2004. Její 14leté zkušenosti, které zahrnují také zajišťování vánočních večírků, se jistě vyplatí i vám.

Správné osvětlení a kvalitní zvuk je základ

Špatné ozvučení je častým kamenem úrazu nejednoho večírku. Z akce, při které není slyšet moderátor nebo se z mikrofonu ozývají rušivé zvuky, si asi nikdo dobré vzpomínky neodnese. A to samé platí pro nekvalitní osvětlení. Váš večírek ve vteřině povýší na novou úroveň profesionální osvětlovací technika jako UV světla, lasery či přechodová světla. I tu mají v C-mont s.r.o. pro vaši akci připravenou, stejně jako audiovizuální a projekční techniku, která pomůže přenést atmosféru a detaily z pódia i do zadních řad.

Videoprojekce akci okoření

Firemní video i fotografie, které promítnete na velké plátno, jsou bezesporu skvělým nápadem na to, jak večírek ozvláštnit a zabavit své hosty. Společnost C-mont si poradí i s realizací videoprojekcí.

Kamerový záznam s profesionální obsluhou? Ano!

Tušíte, že váš firemní večírek bude stát za to a chcete na něj mít vzpomínku, která jen tak nevybledne? Vsaďte na pořízení kamerového záznamu s profesionální obsluhou, jež se stane zárukou toho, že bude záznam kvalitní. Výsledné video si jistě nepustíte jen jednou.

Pomůžeme vám uspořádat akci, na kterou se nezapomíná. Vypracujeme pro vás návrh, veškeré projektové podklady, sepíšeme stavební připravenost a na závěr provedeme samotnou realizaci. Nabízíme nejen prodej, pronájem a instalaci, ale zajistíme i revize a případný servis AV techniky

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.