10.9 C
Prague
Neděle, 28 května, 2023

Vyhlídkový let vrtulníkem, zážitek, co vás změní

Mohlo by Vás zajímat

Máte radost, když si pořídíte nové sportovní vybavení nebo značkový kousek do šatníku? Určitě ano. Jak dlouho se vydržíte z nákupu radovat? Po pár dnech se nadšení trošku vytrácí? Víme o něčem, co neztratí lesk. Je to dechberoucí zážitkový let vrtulníkem. Jakmile prožijete něco tak výjimečného už nebudete muset nikdy snít. Ten nejkrásnější sen se proměnil ve skutečnost.

více v článku...

Let vrtulníkem rozzáří váš pohled

Dodat si špetku odvahy a prožít něco, co může prožít jen malé procento lidí. Vystoupat nad červené střechy budov a na pár minut pobýt v místech, kde se pohybují jen ladní ptáci. To je let vrtulníkem. Je trošku adrenalinový, malinko dobrodružný a hodně romantický.

Vyhlídkové lety vás vezmou do překrásných míst v blízkosti Prahy nebo i jiných měst. V nabídce je i let vrtulníkem Mladá Boleslav nebo si dohodnete jinou trasu.

Budete to jen vy 3 co prožíváte něco nevšedního. Pohled, který budete mít na svět z výšky si ponesete dlouho ve vaší mysli.

Z výšky vypadá vše snadnější a prostší. Zůstává jen radost ze společného prožitku. Najednou budete umět mávnout rukou nad starostmi, které vás před chvílí ještě trápily. Adrenalinový let vrtulníkem umí mnohem víc než vám dát chvilkovou zábavu. Dá vám pocit hřejivého štěstí a uvolnění. Problémy všedního dne půjdou stranou.

Vyhlídkové lety vrtulníkem, Praha s Robinsonem R44

Pohled na stověžatou Prahu je nejkrásnější z výšky. Ani petřínská rozhledna vám neumí dát to, co vám dá vrtulník Robinson R44. Neopakovatelné zážitky, kdy každá vteřina odhalí nový skvost pod vámi. Vrtulník má čirá skla a z uzavřené kabiny vidíte stavby i s detaily.

Rádi byste fotografovali všechno, ale krás bude tolik, že si nebudete moci vybrat. Trasy se nabízejí jako let na 30, 60 nebo 90 minut.

Víte o něčem, co vám za 30 minut ukáže celé okolí Prahy? Lety vrtulníkem Praha jsou tím nejkrásnějším dárkem pro vaše blízké. Nekupujte další věc. Kupte prožitek!

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.