25 C
Prague
Čtvrtek, 1 června, 2023

Výhody profesionální stěhovací služby. Seznamte se s nimi

Mohlo by Vás zajímat

Přemýšlíte, že byste pro stěhovací služby využili nabídky některé z firem, které nabízejí přemístění objemných i drobných předmětů? Podívejte se na výhody stěhovacích firem.

Nízké ceny

Většina stěhovacích firem vás dnes nevyjde draho. Když si spočítáte náklady na převoz všech svých předmětů pomocí několika osobních aut s přívěsem, zjistíte, že například stěhování v Praze vás vyjde mnohem levněji.

více v článku...

Pomoc s fyzicky náročnou prací

Při využití stěhovací firmy je zajištěno, že se v vašimi předměty nemusíte tahat. Profesionální tým odborníků se postará o to, aby byly přeneseny všechny věci v pořádku, a aby byly do auta naskládány bezpečně. Samozřejmostí je použití vhodných obalových materiálů. Některé firmy vám pomohou zapůjčit i stěhovací krabice.

Vhodná velikost auta

V případě, že si přejete přestěhovat všechny předměty najednou, si objednejte vhodnou velikost auta. Máte tak jistotu, že převezete úplně všechny kousky najednou. I pohovka a nábytek se může převézt v jedné dodávce. Naopak pokud máte v plánu převážet pouze menší předměty, není nutno si objednávat rozměrné vozidlo.

Jistota termínu

Když si objednáte stěhovací službu, vždy máte garantovaný termín, kdy se budete stěhovat. Na rozdíl od domluvy se známým, kdy se termín může změnit nebo vám nabídnutou pomoc zcela odřekne, se tak váš termín stěhování nebude nijak dále posouvat.

Pojištění je součástí stěhování

Profesionální firmy mají pro svou práci sjednáno také pojištění. Pokud by tak došlo během přesunu nábytku k poškození některých ploch v okolí vašeho bytu, ihned je vše vyřešeno. Pojištění stěhovacích prací se pohybuje ve výši okolo tří milionů korun, takže máte vždy jistotu, že i kdyby se cokoliv stalo, vás to žádné finance stát nebude.

Služby profesionálního stěhování nabízejí celou řadu výhod. Většina firem dnes již ani nebere příplatky za stěhování o víkendu nebo během svátků.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.