11.6 C
Prague
Sobota, 3 června, 2023

Aukce obrazů vám zvedne adrenalin

Mohlo by Vás zajímat

Nejspíš vám není slovo adrenalin vůbec cizí, ale mnoho lidí si jej spojuje především se sporty. Vy však nemusíte padat střemhlav, vystřelovat se na gumě a bohatě vám vystačit sedět na aukci obrazů. Tam mnohdy lítají takové částky a lidé se předhánějí, že by se atmosféra dala krájet. Aukce patří k těm slavnostnějším událostem a všem zúčastněným přináší mnoho neopakovatelných zážitků. V případě, že se budete chtít zapojit do dražby, je nutné si opatřit za složenou zálohu dražební číslo. Záloha je vám posléze vrácena. Většinou se aukce účastní větší počet lidí, proto na ní nechoďte jako do kina, ale s patřičným předstihem. Jestliže se rozhodnete stát se účastníkem aukce za účelem nákupu a nemáte zrovna v danou chvíli čas, nezoufejte! Účastnit se můžete i telefonicky, ale nejdříve je nutné vlastnoručně podepsat plnou moc k zastoupení při dražbě. Tu seženete buď přímo v Galerii Praha, nebo si jí můžete stáhnout z internetových stránek. Proč se vůbec účastnit aukce obrazů a jaký z toho budete mít přínos?

Alt Rudolf von - Pohled na Karlův most

více v článku...

Proč se účastnit aukce obrazů

V aukci uměleckých děl padají mnohdy rekordy v řádech miliónů. Nejde jen o samotnou částku, ale o atmosféru, která na takové aukci panuje. Možná si řeknete, že nebudete nakupovat, protože se jedná o skutečně velké částky, které nejsou dostupné každému. Ale stačí se jen osmělit a jít nasát atmosféru, podívat se na překrásná díla, která žádný falsifikát nenahradí. A vám by unikla možnost je spatřit na vlastní oči. Taková atmosféra v útrobách Galerie Praha je prostě k nezaplacení.

Aukce obrazů vám zvedne adrenalin

Kromě velmi drahých a vzácných děl je možné získat v aukční síni za zlomek ceny originální díla, která v prodejnách s nábytkem rozhodně neseženete. Je docela pravděpodobné, že vás tato atmosféra vtáhne a zjistíte, že ve vás již dávno dřímá vášeň sběratele. Nějak se začít musí a nejlépe pěkně krůček po krůčku. Nemusíte si hned na začátku ukousnout velké sousto. Zkusit zvednout ruku můžete u částek, na které se cítíte.

Alt Rudolf von - Pohled na Pražský hrad

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

2 KOMENTÁŘE

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.