11.6 C
Prague
Sobota, 3 června, 2023

Automyčka nemusí být plná rotujících kartáčů

Mohlo by Vás zajímat

Pod výrazem „automyčka“ si většina řidičů představí onu známou budovu vedle kdejaké benzínové stanice, ve které víří spousta rotujících kartáčů. Spousta z nás ji jistě pravidelně využívá a nesetkala se většinou žádnou nepříjemnou zkušeností. Ty ovšem také existují, od těch nejbanálnějších, kdy myčka přestane fungovat a uvězní váš automobil na delší chvíli uprostřed mycího procesu, až po ty nejhorší varianty, spojené s mechanickým poškozením nějaké části automobilu. Existuje ale jiná možnost mytí, pokud si nechci, nebo nemůžu, umýt automobil sám?

Automyčka Express
Automyčka Express

více v článku...

Ruční mytí jako služba budoucnosti

Trendem v poskytování jakýchkoli služeb je v posledních letech jasně individuální přístup k zákazníkovi a poskytování služeb přesně na míru. V tomto ohledu neexistuje lepší možnost než svěřit automobil do sítě ručních automyček Express. Individuální přístup a pečlivost je tu základem. Pracovník, který se věnuje vašemu vozu není stroj a tak přesně vidí na které místo se zaměřit, nenechá nikde žádnou šmouhu a zaručeně dokáže odstranit všechen hmyz, který se vám na automobil během jízdy přilepil.

Nejen mytí a leštění v automyčce Express

Ruční automyčka Express, už ale není pouze synonymem pro mytí a voskování. Její pracovníci dokáží pečlivě vysát a „vytepovat“ celý váš interiér. Dokáží speciálními přípravky ošetřit veškeré plasty v interiéru i v exteriéru. Naimpregnují a oživí kožené čalounění takže bude krásně vláčné a nepopraská. Dokonce vám dokáží vyčistit klimatizaci a osvěžit celý interiér antibakteriální vůní. Vaše auto tak bude jako nové. A ze zkušeností jistě víte, že když něčemu dopřejete pravidelnou péči, bude vám to dlouho sloužit.  Ruční automyčka Express může být přesně tím pro váš automobil.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

1 komentář

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.