2.6 C
Prague
Sobota, 22 ledna, 2022

Mohlo by Vás zajímat

Pod výrazem „automyčka“ si většina řidičů představí onu známou budovu vedle kdejaké benzínové stanice, ve které víří spousta rotujících kartáčů. Spousta z nás ji jistě pravidelně využívá a nesetkala se většinou žádnou nepříjemnou zkušeností. Ty ovšem také existují, od těch nejbanálnějších, kdy myčka přestane fungovat a uvězní váš automobil na delší chvíli uprostřed mycího procesu, až po ty nejhorší varianty, spojené s mechanickým poškozením nějaké části automobilu. Existuje ale jiná možnost mytí, pokud si nechci, nebo nemůžu, umýt automobil sám?

Automyčka Express
Automyčka Express

Ruční mytí jako služba budoucnosti

Trendem v poskytování jakýchkoli služeb je v posledních letech jasně individuální přístup k zákazníkovi a poskytování služeb přesně na míru. V tomto ohledu neexistuje lepší možnost než svěřit automobil do sítě ručních automyček Express. Individuální přístup a pečlivost je tu základem. Pracovník, který se věnuje vašemu vozu není stroj a tak přesně vidí na které místo se zaměřit, nenechá nikde žádnou šmouhu a zaručeně dokáže odstranit všechen hmyz, který se vám na automobil během jízdy přilepil.

Nejen mytí a leštění v automyčce Express

Ruční automyčka Express, už ale není pouze synonymem pro mytí a voskování. Její pracovníci dokáží pečlivě vysát a „vytepovat“ celý váš interiér. Dokáží speciálními přípravky ošetřit veškeré plasty v interiéru i v exteriéru. Naimpregnují a oživí kožené čalounění takže bude krásně vláčné a nepopraská. Dokonce vám dokáží vyčistit klimatizaci a osvěžit celý interiér antibakteriální vůní. Vaše auto tak bude jako nové. A ze zkušeností jistě víte, že když něčemu dopřejete pravidelnou péči, bude vám to dlouho sloužit.  Ruční automyčka Express může být přesně tím pro váš automobil.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

1 komentář

- Advertisement -

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.