25 C
Prague
Čtvrtek, 1 června, 2023

Dveře Zlomek – česká rodinná kvalita

Mohlo by Vás zajímat

Historie rodinné firmy Zlomek sahá již přes dvě desítky let do minulosti. Za tu dobu dokázala firma získat spoustu zkušeností a díky kvalitním výrobkům vydobýt na trhu jedinečnou pozici. Zároveň však neustává v modernizaci a stále se dívá směrem do budoucnosti, se snahou být stále na špičce. Dveře Zlomek vyrábějí přesně to, co je baví a co umí opravdu dobře. Nejsou to jen obyčejné dveře, jsou to dveře za kterými si stojí. Ostatně, je to společník, s kterým budete trávit život třeba několik desetiletí a tak si opravdu péči zaslouží.

Dveře Zlomek
Dveře Zlomek

více v článku...

Moderní přístup, česká firma Dveře Zlomek

Moderní přístup celé firmy je patrný zejména při samotné výrobě. V moderních prostorách se zpracovávají materiály na číslicově řízených strojích pod bedlivým dohledem výstupní kontroly. Díky tomu je dosahováno maximální přesnosti, následná montáž tak může být rychlá a odpadají problémy s případnými nevzhlednými spárami. Dveře Zlomek tak mohou nabídnout to nejlepší aniž by přestali čerpat z toho, že jsou stále rodinnou firmou.

Co si račte přát?

Vaší fantazii se meze nekladou, Dveře Zlomek mají opravdu velké výrobní portfólio a tak si vybere opravdu každý. Od klasických elegantních dveří do pracovny, až po moderní netradiční dveře do bytu mladého individualisty. I v otázce použitých materiálů je na výběr z klasiky ve formě dřeva po netradiční moderní vzory, jakými jsou kov a nebo kámen. Záleží jen na vás jaký máte styl a co vás osloví. Dveře Zlomek tak jako tak dokáží výrazně oživit váš byt a vdechnout mu punc jedinečnosti. To vše se zkušenostmi a v kvalitě, která na trhu rozhodně není samozřejmostí.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.