10.9 C
Prague
Neděle, 28 května, 2023

Konec uhelnému prachu s baleným uhlím

Mohlo by Vás zajímat

Doby, kdy v každém domě byla uhlírna se zásobou uhlí na celou zimu, jsou dávno pryč. Už není tolik domácností, které si skládají do sklepa sypané uhlí či brikety špinící celou místnost. Na trhu se pyšní balené uhlí eliminující prašnost a špínu. Je libo hnědé uhlí, černé uhlí či brikety? Teplá zima s baleným uhlím, co vy na to?

balené černé uhlí

V dnešní uspěchané době je potřeba si zjednodušit i styl topení tak, aby manipulace s palivem bylo co nejjednodušší a nejrychlejší. Nenajde se nikdo, komu by balené uhlí, u kterého může nechat lopatu v koutě, nevyhovovalo. Jednoduché otevření obalu a nasypání uhlí do kotle v takovém množsví, které potřebujete, zvládnou i ženy, když se muž zdrží v práci. Jakému uhlí dáte letos přednost? Sypanému nebo balenému? Nerozhodujte se příliš dlouho, zima klepe na dveře.

Výhody baleného (pytlovaného) uhlí

Uhlí je napytlováno nejčastěji po 25 kg. Klidně si namátkově můžete vybrat pytel a převážit si ho. Celková jistota množství se vám ale bude kontrolovat daleko lépe, než když vám přivezou sypané uhlí. Balení v menších přepravních jednotkách zaručuje stabilní jakost dodávaného uhlí. Není třeba kupovat velké zásoby uhlí, můžete si koupit potřebné množsví, jen když potřebujete, tudíž vám pytle nezaberou tolik místa. Nemusíte nic skládat do sklepa, nemáte nikde nepořádek a uhelný prach. Jen narovnané pytle, ve kterých se mimochodem uhlí nic nestane. Na kvalitě uhlí záleží, a ne že ne. V případě baleného uhlí neplatíte za zajíce v pytli (jen za uhlí v pytli) a dostanete kvalitní, pečlivě vytříděné palivo.

Populární v zahraničí

Kompletní sortiment hnědého a černého uhlí a dalšího širokého sortimentu produktů naleznete na stránkách Optimtop, kde si ho můžete rovnou objednat. Můžete si vybrat pro automatické kotle, klasická kamna, bílinské uhlí, kovářské černé uhlí, ledvické uhlí. Prodej uhlí ve dvaceti pěti kilových pytlích je moderní, elegantní a navíc praktické. Uhlí i ostatní sortiment je zavážen na jakékoliv místo v České republice a za dopravu nic neplatíte. Tušíte, u jakých sousedů je velmi oblíbené? Vynachválit si ho nemohou Němci. Nebuďte proto pozadu a objednejte si ho ještě dnes.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.