25 C
Prague
Čtvrtek, 1 června, 2023

Pohodlný život s kreditní kartou

Mohlo by Vás zajímat

Urban card

více v článku...

Pohodlný život s kreditní kartou již nemusí být jen nedosažitelný sen!

Kreditní karta se v dnešní době ukrývá v peněženkách drtivé většiny lidí bez ohledu na věk či pohlaví. Dává vám jakousi jistotu, že v případě potřeby máte své finance kdykoli po ruce a můžete si na nákupy vyrazit bez nutnosti nosit i sebe peněžní hotovost. S kreditní kartou se dnes učí zacházet už malé děti, kterým je do hlavy vtloukán nejen princip jejich fungování, ale zároveň se učí poznat hodnotu peněz a naučit se zodpovědnosti. Není se proto čemu divit, že je kreditka součástí širokého spektra populace – chlapců, dívek, žen, mužů i důchodců.

Kreditní karta na míru každého z vás!

Kreditní karta sice má spoustu výhod, ovšem co se vzhledu týče, není s ním spousta z vás spokojených. Rozhodně neplatí, že by si na vzhledu zakládali jen mladí lidé ve věku okolo 20 let, kteří se snaží vybočit z řady a svým způsobem se odlišit od ostatních. Jak by se vám líbilo navrhnout si svou vlastní cool kartu, která by do posledních puntíků ladila vašemu oku a její používání by tak bylo ještě o něco zajímavější? Urban karta vám nabízí jedinečnou příležitost navrhnout si její vizáž, ve kterém se může odrážet váš styl i vkus. Co na to říkáte – není tato možnost super?

AktualityCZ.cz

Slyšeli jste již o možnosti šetřit nákupem?

Dostala se k vám informace, že i nákupem se dá šetřit? Přijde vám to nelogické a vůbec této skutečnosti nechcete uvěřit? Pak pro vás máme dobrou zprávu – pomocí Urban karty, kterou si sami navrhnete, máte jedinečnou příležitost šetřit při každém nákupu! Zároveň s kartou obdržíte speciální aplikaci, která vám umožní ohodnotit každý nákup a tím sbírat peníze na svůj vytoužený dárek. Ať už si budete chtít šetřit na kafe, nové boty či lístky na koncert – čím více hodnocení odešlete, tím blíže budete svému cíli! Z každé zaplacené částky tak získáte 5% na věc, kterou si chcete pořídit.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.