8.1 C
Prague
Neděle, 28 května, 2023

Pomáhá už 12 let. Nechte si poradit také!

Mohlo by Vás zajímat

Společnost Profitas.cz nabízí komplexní služby z oblasti vedení účetnictví, daňového poradenství i ohledně založení společnosti či poskytování virtuálního sídla. Každému klientovi nabízí rychlý a individuální přístup s příznivými cenami za služby.

více v článku...

Účetnictví

Účetnictví ukazuje schopnost podniku, jeho finanční situaci a hospodářské výsledky. Pokud chcete mít úspěšnou firmu, musíte mít zkrátka přehled i v účetnictví. Jen pečlivá osoba dovede vypracovat finanční analýzy, které mohou vést ke zlepšení pozice podniku na trhu. Vždy dejte při výběru účetní pozor, aby byla tato osoba dostatečně proškolena, měla o tuto oblast zájem. Jedině se specialistou bude vaše firma vzkvétat.

Účetnictví
Účetnictví

Daňová evidence

Daňová evidence umožňuje efektivní spočítání skutečných daňově uznatelných výdajů. Vedení je důležité a při tom jednoduché. Měl by jej zvládnout každý podnikatel. Dnes je k dispozici navíc mnoho programů a aplikací, které vedení daňové evidence ještě ulehčují.

Daňové poradenství

Možná si vedete sami evidenci, ale potřebujete jen pomoci či poradit. I od tohoto tu je Profitas.cz. Kromě toho, že vám nabízí kompletní daňový servis, může vám pomoci v jednání s úřady či vám zajistí nezávislého advokáta, dostanete-li se do soudních sporů. Profitas.cz zná nové legislativní procesy, které jste vy mohli přehlédnout.

Není jedno jako druhé

Nevidíte ve vedení účetnictví a ve vedení daňové evidence rozdíly? Měli byste. Jsou totiž zásadní. Zatímco v účetnictví je pohled na hospodaření podniku komplexní, z daňové evidence ihned uvidíte výši základu daně z příjmu.

Jak si objednat služby?

Hledáte-li schopné účetní, poradce, účetní firmy Praha, nebo potřebujete jiné finanční služby, na stránkách stačí vyplnit objednávkový formulář. Pokud si přejete vaše možnosti zkonzultovat, vyplňte na stránkách žádanku i s časem, kdy se vám mají ozvat. Společně poté můžete prodiskutovat váš problém a jeho řešení.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

StyleMag.cz

In-In.cz

GoldBach.cz

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.