25 C
Prague
Čtvrtek, 1 června, 2023

Proč pořídit vitamíny a doplňky výživy pro psa?

Mohlo by Vás zajímat

Sami se snažíme jíst co nejlepší stravu a přijímat dostatečné množství minerálních látek a vitamínu. Má to několik hlavních důvodů. Chcete být zdraví, prodloužit si život a vypadat krásně. To samé chce každý milující páníček i pro svého pejska. A právě proto jsou tu doplňky stravy a speciální vitamíny pro psy. Přečtěte si, proč je dobré podávat vitamíny a doplňky vašemu psovi.

dog

Zdravý vývoj

Pro štěňata je velmi důležitý přísun odpovídajícího množství vápníku a jiných minerálních prvků, které ovlivňují vývoj orgánů a stavbu kostí. Pevné kosti jsou velmi důležité a v mládí se vytváří nejvíce kostní hmoty, která se později ve starém věku spotřebovává, ale nová se již nevytváří. Pejsek si proto musí vytvořit dostatečně silné kosti, chrupavky a šlachy, dokud je čas a dokud je aktivní proces syntézy vápníku do kostí.

Přípravky proti stresu

Do doplňků výživy pro psy patří i bylinný přípravek proti stresu určený na zklidnění a zmírnění pocitů nervozity. Tyto přírodní léky a doplňky výživy pro psy jsou téměř nutností pro majitele nervóznějších pejsků. Výborně se hodí například i přípravek z bylin určený pro správnou funkci střev. Rozhodně neuděláte chybu, když pořídíte některé základní přípravky na přírodní bázi pro případ, že by byly potřeba. Nemusíte tak zbytečně navštěvovat veterináře nebo kupovat chemické a drahé léky. Přírodní léčba je navíc velmi šetrná a bezpečná.

Krásný vzhled

Krásná lesklá srst, která se neláme a napadá. Pěkné tvrdé drápky, které se nelámou a jsou naprosto zdravé. Pokožka, která je dostatečně vyživená a nepředstavuje tak živnou půdu pro vznik kožních onemocnění nebo pro hoštění parazitů. Zdravé, čisté a suché oči, ze kterých nevytéká hnis nebo jiná tekutina. Se správnými doplňky výživy například z mujmazlik.cz bude váš pejsek vypadat přesně tak. Bude spokojený, zdravý, odolný a bude mít šanci dožít se dlouhého a plnohodnotného života bez zbytečných nemocí.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.