11.6 C
Prague
Sobota, 3 června, 2023

Střešní nosiče mohou být velkými pomocníky

Mohlo by Vás zajímat

Jaro a léto je nejlepší čas pro cestování. Ať už cestujete sami, v páru či s dětmi, rádi jezdíte svým vozem a užíváte svůj volný čas aktivně, zřejmě by se vám hodily střešní nosiče, které jsou skvělými pomocníky pro všechny vaše potřeby. Na výběr ale máte z více možností. Jaké tedy vybrat, abyste nešlápli vedle?

více v článku...

Za každou cenu vyberte správně

Jistě nikdo z nás nechce koupit produkt, který bude nevyhovující. Jedná se akorát o ztrátu času, kdy musíte objednané zboží odesílat zpět a stát frontu na poště. Vždy se hodí zabrouzdat na internet a ověřit si, zda vybraný produkt vám bude opravdu vyhovovat. V případě střešních nosičů bude vhodné vybrat spolehlivého prodejce autodoplňků, který vám podle vašeho typu vozu spolehlivě poradí a ulehčí zdlouhavé hledání.  

Dalším kritériem, který byste měli brát v potaz, je samozřejmě materiál, ze kterého jsou nosiče vyrobeny. Levnější variantou jsou střešní nosiče z plastu. Na kvalitě rozhodně neztrácejí, ale je třeba počítat s tím, že nemají tak vysokou nosnost a většinou unesou předměty do 50 až 70 kilogramů. Pokud plánujete převážet jedno kolo, lyže či snowboard, rozhodně vám stačí. V druhém případě, kdy na střechu umístíte kola celé rodiny, střešní box naplněný věcmi, doporučujeme zvolit hliník nebo ocel. Takové nosiče mají vyšší nosnost.   

A co bezpečí?

Důležité je, abyste vybrali správně. Druhý aspekt, na který byste měli hledět, je zabezpečení střešních nosičů. Nikdo z nás nechce, abychom usnadnili práci zlodějům. U nosičů jsou zabudované zámky, ke kterým dostanete klíč. Tento způsob zabezpečení je dostatečný a zabezpečuje se tak většina nosičů. K oblíbeným a kvalitním nosičům se zámky patří Hakr, Thule a další. Zde si můžete být jistí kvalitou, ale i prvotřídním zpracováním. 

Stále rozmýšlíte, zda střešní nosiče pořídit? Jestli se vám vůbec vyplatí? Ano, vyplatí. Pokud jezdíte v létě na kola, v zimě na hory a mezi tím byste rádi něco převezli na střeše vozu, vyplatí se vám.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.