8.1 C
Prague
Neděle, 28 května, 2023

Hadovitá v Michli vám nabídne atraktivní místo k bydlení

Mohlo by Vás zajímat

Pražská Michle poskytuje svým obyvatelům vše, co k životu ve městě patří. Blízkost míst pro sportovní a kulturní vyžití, stejně jako kompletní občanskou vybavenost v podobě zdravotnického střediska, základních a středních škol a školek, zastávek městské hromadné dopravy a podobně. Jestliže chcete bydlet na prestižní adrese, pak Michle vám tento váš sen splní.

více v článku...

Nadčasová elegance moderních bytů

Příjemné bydlení v Praze Michli má jednu velkou výhodu. Nachází se totiž v klidné městské části, ale zároveň má blízko i centrum hlavního města. Lidé zde žijící se tedy nemusejí ničeho podstatného zříkat, protože michelské okolí nabízí i spoustu atraktivních míst ke sportovnímu vyžití. Nové byty na Praze 4 vynikají minimalismem, stejně jako velkorysým prostorem pro náročné. Tři členité budovy kopírují svažitý terén. Díky fasádě v neutrálních barvách působí celkový dojem elegantně a nadčasově.

Atraktivní bydlení pro náročné

Hledáte-li pro sebe a svoji rodinu nové bydlení, podívejte se na prodej bytů Praha 4, které disponují i venkovním prostorem. Může být velmi příjemné si vypít svoji odpolední kávu v pohodovém prostředí sluncem zalité lodžie, balkónu či terasy. Díky tomu jsou byty s přirozeným zdrojem světla, působí světle a velmi útulně. Kromě toho jsou byty postavené v souladu s nejmodernějšími požadavky na bydlení, k čemuž patří i tlumené a neutrální barvy. Ty ovšem můžete doplnit výraznějšími odstíny bytových doplňků a zařízení vašeho obydlí získá svůj jedinečný a originální vzhled.

Sportovní a kulturní vyžití v blízkém okolí

Jestliže se rozhodnete pro některý z moderních bytů na ulici Hadovitá v pražské Michli, získáte atraktivní bydlení s blízkostí zajímavých lokalit ke sportovnímu vyžití. Například v Baarově parku najdete multifunkční hřiště s celoročním provozem, nedaleko leží i Kunratický les, kam lze vyrazit na cyklistický nebo pěší výlet s celou rodinou.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.