11.6 C
Prague
Sobota, 3 června, 2023

V jakých autech se ženám jezdí dobře (nejen po Praze)?

Mohlo by Vás zajímat

Vybrat automobil není snadné. Nabídka je neuvěřitelně pestrá a začínají se v ní ztrácet i odborníci. A co si má počít žena, která se v motoristickém světě příliš neorientuje? Pokud jste to právě vy, a navíc disponujete omezeným rozpočtem, nezoufejte. Společně se speciality ze známého pražského autobazaru Auto Výhybka jsme pro vás připravili seznam oblíbených ojetých vozů. Za volantem těchto modelů lze vidět řidičky častěji, než ve vozech jiných značek. Mají proto své důvody.

více v článku...

Škoda Octavia

Je třeba se rozepisovat? Škoda Octavia patří k dlouhodobě nejprodávanějším ojetinám a daří se jí také v zahraničí. Oblíbily si je především ženy s více dětmi, kterým vyhovuje poměr ceny a užitné hodnoty. Česká „Oktávka“ je relativně spolehlivá, nenáročná a disponuje velkým kufrem.

Volkswagen Golf

Octavií je na silnicích víc než dost, ale Golfů je ještě mnohem více. Nejdůležitější model německé automobilky patří k celosvětově nejprodávanějším vozům a k hlavním „tahákům“ vždy patřila bezpečnost. V tomto směru byly Golfy vždy dobře hodnoceny a obvykle o kus dál před konkurencí. Pražský autobazar doporučuje vybírat podle celkového vzhledu auta a nikoliv jen na základě najetých kilometrů. Ty vám totiž neprozradí, jak pečlivě se o vůz předchozí majitel staral.

Škoda Fabia

O které generaci ojetých Fabií je řeč? Povedené byly všechny, nicméně lepšího hodnocení se dočkala první generace. Jedná se o cenově dostupný automobil se slušnými jízdními vlastnostmi a dostupným servisem. Jde o „sázku na jistotu“ pro nenáročné řidičky. Ve verzi Combi disponuje slušným zavazadlovým prostorem.

Ford Focus

Autobazar Praha řidičkám doporučuje také Ford Focus. Kombinaci nadčasového designu, spolehlivosti a poměrně levného provozu lze odolat jen stěží. Za pozornost stojí i velký zavazadelník, který bez problémů pojme kočárek nebo menší kolo.

Máte vybráno? Ať už nakonec zvolíte některý z uvedených modelů, nebo úplně jiný vůz, zastavte se podívat v Auto-Výhybka v ulici Kostelecká 1410 na Praze 9. Při výběru vám ochotně poradí kvalifikovaní zaměstnanci.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.