25 C
Prague
Čtvrtek, 1 června, 2023

Když máte dobrý párty stan, počasí nezkazí žádnou oslavu

Mohlo by Vás zajímat

Naplánujete si rodinnou akci, slaví se narozeniny, nová práce, chcete si popovídat v širším rodinném kruhu. Ale počasí je proti a z celé věci nakonec bohužel sejde. To se už stát podruhé nemusí, protože existují metody, „jak poručit dešti a větru“ – nebo lépe řečeno, vyhnout se mu tak, jako by prakticky ani nebyl. Jistě, hádáte správně, stačí jen dobrá střecha nad hlavou a vše je rázem veselejší. Takže párty stany, račte přijít mezi nás…

více v článku...

Půjčit si na víkend veškeré vybavení

Když chcete slavit, neodradí vás jistě ani průtrž mračen. Dokonce, nebude mít ani možnost cokoliv překazit. Půjčovna párty stanů Praha nabídne prostorné stany, až o rozměrech 6 x 3 metry, což bohatě stačí pro menší společnost.

Pár přátel, rodina, možná i někdo, kdo půjde zrovna kolem. Místo se určitě najde pro všechny, kteří mají důvod něco oslavovat. Osmnáct metrů čtverečních je přeci jako menší garsonka, takže hosté se sem dobře naskládají – a nikde nakonec není psáno, že si musíte půjčit jen a pouze jeden stan. Už žádné potíže, prudký vítr vás nepřekvapí a silný déšť jakbysmet!

Snadné rozložení, stejně tak snadné složení

Stan, včetně veškerého příslušenství a ochranných pomůcek, postavíte doslova za pár minut. Okap, kolíky nebo osvětlení jsou samozřejmě nezbytnou součástí výpůjčky. Pronajmutí pivních setů může také podpořit dobrou společnost – budete všichni sedět blízko, nikdo nebude takzvaně v koutě, to je pro zábavu všech hodně důležité.

Když se nebude nikdo cítit odstrčený, vaši oslavu pochválí a rád přijde napřesrok znovu. Nebo ještě dříve? To záleží na tom, jak často se chcete ocitnout v roli hostitele. A jak vlastně uspořádat tu nejlepší narozeninovou párty, na kterou všichni rádi přijdou? Rada je vlastně jednoduchá, efektivní plánování a flexibilita přímo na místě – to jsou důležité body pro úspěch.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.