7.1 C
Prague
Pátek, 3 února, 2023

Když máte dobrý párty stan, počasí nezkazí žádnou oslavu

Mohlo by Vás zajímat

Naplánujete si rodinnou akci, slaví se narozeniny, nová práce, chcete si popovídat v širším rodinném kruhu. Ale počasí je proti a z celé věci nakonec bohužel sejde. To se už stát podruhé nemusí, protože existují metody, „jak poručit dešti a větru“ – nebo lépe řečeno, vyhnout se mu tak, jako by prakticky ani nebyl. Jistě, hádáte správně, stačí jen dobrá střecha nad hlavou a vše je rázem veselejší. Takže párty stany, račte přijít mezi nás…

Půjčit si na víkend veškeré vybavení

Když chcete slavit, neodradí vás jistě ani průtrž mračen. Dokonce, nebude mít ani možnost cokoliv překazit. Půjčovna párty stanů Praha nabídne prostorné stany, až o rozměrech 6 x 3 metry, což bohatě stačí pro menší společnost.

Pár přátel, rodina, možná i někdo, kdo půjde zrovna kolem. Místo se určitě najde pro všechny, kteří mají důvod něco oslavovat. Osmnáct metrů čtverečních je přeci jako menší garsonka, takže hosté se sem dobře naskládají – a nikde nakonec není psáno, že si musíte půjčit jen a pouze jeden stan. Už žádné potíže, prudký vítr vás nepřekvapí a silný déšť jakbysmet!

Snadné rozložení, stejně tak snadné složení

Stan, včetně veškerého příslušenství a ochranných pomůcek, postavíte doslova za pár minut. Okap, kolíky nebo osvětlení jsou samozřejmě nezbytnou součástí výpůjčky. Pronajmutí pivních setů může také podpořit dobrou společnost – budete všichni sedět blízko, nikdo nebude takzvaně v koutě, to je pro zábavu všech hodně důležité.

Když se nebude nikdo cítit odstrčený, vaši oslavu pochválí a rád přijde napřesrok znovu. Nebo ještě dříve? To záleží na tom, jak často se chcete ocitnout v roli hostitele. A jak vlastně uspořádat tu nejlepší narozeninovou párty, na kterou všichni rádi přijdou? Rada je vlastně jednoduchá, efektivní plánování a flexibilita přímo na místě – to jsou důležité body pro úspěch.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.