8.1 C
Prague
Neděle, 28 května, 2023

Co koupit rodičům na Vánoce?

Mohlo by Vás zajímat

Vánoce se kvapem blíží, což znamená, že je třeba nakoupit vánoční dárky. Zanedlouho se do obchodních domů nasáčkují lidi, kteří budou shánět dárky na poslední chvilku, a u pokladen budete stát dlouhé hodiny. Raději se rozhodněte nakoupit dárky už nyní, protože pak to bude jen zbytečně zdlouhavé. Pokud však nenakupujete z toho důvodu, protože nevíte, co koupit třeba svým rodičům, přinášíme vám pár tipů.

Pokud pro ně však máte dárek vymyšlený a nevíte, kde ho koupit, zajeďte si do známých obchodních domů, kde dárky určitě najdete. V Praze je dnes velmi populární nové obchodní centrum Chodov, v Brně si přijdete na své v Olympii nebo v Galerii Vaňkovka. I v Ostravě najdete kupu zajímavých obchodních domů, v nichž jistě najdete všechno, co chcete svým blízkým koupit.

Jestli však skutečně nevíte, čím vaše blízké obdarovat, přinášíme vám pár tipů. Jedná se o tipy na dárky pro rodiče. Nejsou zrovna nejlevnější, ale na rodičích by se přece nemělo šetřit.

více v článku...

• wellness víkend

Jelikož jsou jistě rodiče pracovně vytížení a nenajdou si ve svém hektickém životě chvilku odpočinku, darujte jim wellnes víkend. Nemusíte jim dávat žádnou drahou zahraniční dovolenou, ale darujte jim například pobyt v Beskydech nebo v nějakém hezkém, českém městě. Wellness pobyty udělají skutečně obrovskou radost.

• divadelní předplatné

Dneska je divadlo velice oblíbené. Možná to není zábava pro mladé, ale rodiče to jistě ocení. Divadelní předplatné obvykle stojí tisícikorunu a výše pro jednoho, ale záleží na tom, do jakého divadla rodičům předplatné koupíte. Je to pro ně ale skvělý dárek, díky kterému začnou opět žít trochu kulturnějším životem.

• let balonem

Možná by vaši rodiče ocenili i trochu adrenalinu. Pokud ano, tak byste jim měli darovat let balonem. Je to skutečně hezký zážitek, který ocení. Samozřejmě voucher využijí asi až na jaro, ale i tak jim to udělá velkou radost.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.