Co koupit rodičům na Vánoce?

Vánoce se kvapem blíží, což znamená, že je třeba nakoupit vánoční dárky. Zanedlouho se do obchodních domů nasáčkují lidi, kteří budou shánět dárky na poslední chvilku, a u pokladen budete stát dlouhé hodiny. Raději se rozhodněte nakoupit dárky už nyní, protože pak to bude jen zbytečně zdlouhavé. Pokud však nenakupujete z toho důvodu, protože nevíte, co koupit třeba svým rodičům, přinášíme vám pár tipů.

Pokud pro ně však máte dárek vymyšlený a nevíte, kde ho koupit, zajeďte si do známých obchodních domů, kde dárky určitě najdete. V Praze je dnes velmi populární nové obchodní centrum Chodov, v Brně si přijdete na své v Olympii nebo v Galerii Vaňkovka. I v Ostravě najdete kupu zajímavých obchodních domů, v nichž jistě najdete všechno, co chcete svým blízkým koupit.

Jestli však skutečně nevíte, čím vaše blízké obdarovat, přinášíme vám pár tipů. Jedná se o tipy na dárky pro rodiče. Nejsou zrovna nejlevnější, ale na rodičích by se přece nemělo šetřit.

• wellness víkend

Jelikož jsou jistě rodiče pracovně vytížení a nenajdou si ve svém hektickém životě chvilku odpočinku, darujte jim wellnes víkend. Nemusíte jim dávat žádnou drahou zahraniční dovolenou, ale darujte jim například pobyt v Beskydech nebo v nějakém hezkém, českém městě. Wellness pobyty udělají skutečně obrovskou radost.

• divadelní předplatné

Dneska je divadlo velice oblíbené. Možná to není zábava pro mladé, ale rodiče to jistě ocení. Divadelní předplatné obvykle stojí tisícikorunu a výše pro jednoho, ale záleží na tom, do jakého divadla rodičům předplatné koupíte. Je to pro ně ale skvělý dárek, díky kterému začnou opět žít trochu kulturnějším životem.

• let balonem

Možná by vaši rodiče ocenili i trochu adrenalinu. Pokud ano, tak byste jim měli darovat let balonem. Je to skutečně hezký zážitek, který ocení. Samozřejmě voucher využijí asi až na jaro, ale i tak jim to udělá velkou radost.

OnlinePraha na Facebooku
  • 2
    Shares

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *