10.9 C
Prague
Neděle, 28 května, 2023

Vánoční koncerty, které si nesmíte nechat ujít!

Mohlo by Vás zajímat

Vánoce jsou svátky klidu a pohody. Než však odbije Štědrý den, většinou jsme jenom ve stresu, protože nic nestíháme. Nestíháme uklidit, nestíháme napéct ani nestíháme nakoupit vánoční dárky. Letos tedy začněte trochu dříve, ať můžete brzy ulehnout na gauč a sledovat maraton pohádek, které budou vysílat v televizi. A kromě toho stihnete i vánoční koncerty, které nás vždy perfektně naladí na tu pravou vánoční atmosféru.

Vánoční koncerty rok co rok potěší naše srdce. Známí hudební interpreti nás dokonale naladí na vánoční atmosféru. Nejčastěji jezdí do velkých měst, proto si pojďme zmínit koncerty, které si ve velkých městech nesmíme nechat ujít.

více v článku...

Jaké vánoční koncerty nás čekají v Praze?

divadle Kalich nás už 4. prosince čeká například koncert nazvaný „Queenie – Forever“. Nebude to klasický vánoční koncert, ale jistě to bude hezké odreagování před tím vánočním shonem, který nastoupí hned po Mikuláši. Kromě toho nás v Praze čeká i už vánoční koncert známé české zpěvačky, která se účastnila soutěže Superstar – Markéty Konvičkové, která vystoupí už 6. prosince. Na Vánoce nás taky naladí skupina Lake Malawi nebo muzika Hradišťan, která zahraje známé české adventní písně.

Jaké vánoční koncerty nás čekají v Ostravě?

I Ostravě nás samozřejmě čeká hromada zajímavých koncertů. 8. prosince se nám například představí oblíbený humorista Ivan Mládek a jeho skupina Banjo Band. Kromě toho přijede do Ostravy už 23. listopadu i Janek Ledecký, kterého nyní znáte jako porotce ze známého televizního pořadu „Tvoje tvář má známý hlas“. Ten přijede v rámci svého vánočního turné. A taky 18. prosince, tedy těsně před vánočními svátky se můžete těšit i na Bílé Vánoce s Lucií Bílou, která přijede s vánočním koncertem, na kterém zazní i tradiční adventní písně.

Jaké vánoční koncerty nás čekají v Brně?

A v druhém největším městě České republiky nás taky čeká kupa koncertů. I Brnem se budou linout tóny a melodie oblíbených vánočních koled. Hned 1. prosince v rámci svého turné přijede oblíbený mladý zpěvák Sebastian společně s Poetikou, v ten samý den se můžete těšit i na Pekaře s Jakubem Děkanem. Den na to vystoupí Visací zámek, 6. prosince se můžete těšit na Lenny. 13. prosinec bude patřit skupině Mňága a Žďorp a den na to ani Brno neminou Bílé Vánoce s Lucií Bílou.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.