11.6 C
Prague
Sobota, 3 června, 2023

Mýty o uzdravování

Mohlo by Vás zajímat

Mnoha věcem se lidé nesnaží porozumět, přejímají výhradně informace a rady, které někde slyšeli jako danou pravdu. Kupodivu takto jednají i v případech, kdy dané rady a informace při ověření v praxi nefungují. Jedna z oblastí, kdy si lidé škodí díky účelovým dezinformacím a nefungujícím mýtům, je lidské zdraví.

Lék Wobenzym
Lék Wobenzym

Lidé toužící po jednoduchých řešeních, zbavení se zodpovědnosti sama za sebe a jsou také líní přemýšlet. Díky tomu jsou hnáni k lékařům či místním léčitelům v přesvědčení, že jim nejrůznější léčivé pilulky vrátí jejich zanedbaná a nemocná těla vrátí do původního stavu. Jde však pouze o abstraktní představu.

Všichni ve skrytu duše či ve svém podvědomí schováváme myšlenku, že v případě kdy si více než 20 let ničíme nesprávným sezením a chůzí svá záda, rovněž nemáme vypracovány svaly, které by postavu udržely, že nám je žádná mastička do druhého dne nepřičaruje. Bolest lze různými mastmi na chvíli otupit, ale je potřeba se z dlouhodobého hlediska s tímto stavem smířit nebo s tím něco udělat. Řešením je začít cvičit a také naučit se vše o stavbě našeho těla, jeho funkci.

jaro2

V tomto období se velmi snadno můžeme setkat s nejrůznějšími virózami a infekcemi, které napadnou naše tělo se sníženou imunitou velmi snadno. Nemoci typu angína, chřipka, záněty nosohltanu či průdušek se nám pak velmi často mohou vracet v případě, že s ní náležitě nebojujeme a řešíme bolest nastříkáním analgetik, srážením teploty práškem. Mimo řešení aktuálního onemocnění je nutné vyřešit i jeho původ. Nejčastěji je to již zmíněný oslabený imunitní systém. Zásadní roli přitom hrají enzymy, které mají nastartovat obranné i hojivé procesy. Tyto biologické katalyzátory máme v těle v řádu tisíců a každý má svůj specifický úkol či funkci. Velmi důležitý je enzym zvaný trypsin, který má v těle za úkol působit protizánětlivě a zlepšovat hojení.

Hodláte-li pátrat po příčinách, musíte „zalepit díry“ ve vlastní obranyschopnosti organismu. Naučte se využívat přirozené obranné reakce organismu. Příkladem je zvýšená teplota, která není projevem nemoci, ale reakcí na to, že tělo onemocnělo. Umí zabránit množení virů a bakterií, zároveň aktivuje obranný systém.

Aby došlo ke správnému obnovení imunitního systému, je důležité a zásadní, aby vám správně fungoval lymfatický systém (pomůže pohyb, lymfomasáže či detoxikace). Rovněž je důležitá vyvážená strava, dostatek spánku a co nejméně stresu. Pomoc zvenčí by nám měla být prospěšná, podporující vlastní procesy, které zároveň nezatěžuje zbytečně jinými. Zahájit můžete například enzymatickou terapii, díky které budou vašemu tělu dodány enzymy, které napomáhají imunitnímu systému. Napadení oslabených tkání se zmírní, budou se mnohem rychleji hojit. Zmizí otoky a postupně i bolest. Za vyzkoušení stojí lék Wobenzym, který je na enzymech postaven, obsahující unikátní směs těchto enzymů s celou řadu studií o prokázaných účincích enzymů a také více než 40 letou praxí v jejich užívání.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.