25 C
Prague
Čtvrtek, 1 června, 2023

Káva z nápojových automatů – nejoblíbenější životabudič: prospívá nebo škodí?

Mohlo by Vás zajímat

Troufli byste si tvrdit, že je káva zdravá? Ačkoli je to pro vás možná překvapující, skutečně je tomu tak! I přes veškeré kolující pomluvy je dokázáno, že pravidelný přísun tohoto černého moku může vašemu tělu i zdraví výrazně prospět! V podstatě se ani není čemu divit, že se nápojové automaty v dnešní době nachází doslova na každém rohu – ve školách, na pracovištích i nádražích.

více v článku...

Díky kávě zpomalíte proces stárnutí! Káva z nápojových automatů

Věděli jste, že pití kávy dokáže zpomalit především ženami tolik obávané stárnutí? Samozřejmě, stárnutí se nikdo z nás nevyhne a jednou se zub času projeví úplně na každém. Proč? Káva totiž obsahuje daleko více antioxidantů, nežli zelený čaj. Proto až příště narazíte na automat na kávu, neváhejte si jeden lahodný šálek dopřát – a úplně bez výčitek!

I jeden šálek vás povzbudí k lepším pracovním výkonům! Káva z nápojového automatu

Máte stereotypní zaměstnání a stále častěji přistihnete sami sebe, jak u své práce usínáte? Určitě víte, že jakmile by to spatřit váš nadřízený, pravděpodobně by nebyl příliš nadšený. Neostýchejte si proto brát kávu do kanceláře, která vás povzbudí k lepším výkonům. Obsažený kofein vás donutí se lépe soustředit a uvidíte, že vám vaše práce ihned půjde mnohem lépe od ruky!

S kávou přečkáte čekání na dopravní spojení!

Všimli jste si, že na každém vlakovém či autobusovém nádraží narazíte alespoň na jeden automat? Věřte, že kávové automaty zde nejsou jen tak pro srandu. Je dokázáno, že jakmile čekáte na dopravní spojení, hned po cigaretě nejčastěji sáhnete po kávě. Ta vám zpříjemní zdlouhavé čekání. Až budete příště čekat na vlak nebo na autobus, vyzkoušejte kapslové kávovary, které vám oblíbenou černou dobrotu naservírují již po jediném stisknutí tlačítka. Kávové kapsle, které se v těchto automatech používají, slibují skutečně lahodnou chuť i vůni!

Nápojové  automaty

www.n-a.cz

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.