25 C
Prague
Čtvrtek, 1 června, 2023

Nové bydlení v Praze pro střední třídu

Mohlo by Vás zajímat

Démonický mýtus, že pořídit vlastní bydlení v Praze je praktiky nemožné, že je určené jen pro milionáře, že se normální člověk zadluží až do smrti a dluhy budou splácet ještě dvě generace po něm, nevyjímaje to, že jsou všechny byty rozebrány již před samotnou stavbou, takové a další mystifikace transparentně vyvrací projekt Byty u parku na Žižkově.

Cílí na mladé lidi střední třídy. Hodlá jim poskytnout domov a zaručit jim klidné bydlení v nejmodernějších bytech, které byly v Praze pro běžné bydlení od revoluce postaveny. Projekt Byty u parku si na nic nehraje. Pracuje s konceptem poklidného života ve velkoměstě, které právě v této čtvrti ukazuje svou přívětivou tvář.

více v článku...

Praha s nádechem maloměsta

Architekti se při návrhu snažili o maximální synergii moderní architektury, funkčního bydlení a klidné lokality nedaleko parku. Byty na prodej v Praze 3 jsou koncipovány v dostupnosti parku s dostatkem zeleně a herních ploch pro děti, stejně jako v okolí veškeré občanské vybavenosti. Zdejší obyvatelé si pohodlně odvedou děti do škol, nakoupí, vyvenčí pejska, skočí zaběhat a klidně i popovídají se sousedy.

Byty na pražském Žižkově tak trochu evokují život na maloměstě a slibují především klidné prostředí vhodné pro východu dětí. Život v bytech u parku nebude jednotvárný ani zcela anonymní, dovolí vám navázat vztahy, přátelství a vše děti nebudou vyrůstat v sociální izolaci. Budou mít kamarády a mohou si s nimi klidně hrát a běhat po venku, aniž byste umřeli hrůzou, jestli se neztratí nebo vám je nepřejede auto.

Nejnovější trendy bydlení

Na Vackově se buduje jedenáct maximálně šestipodlažních domů. Díky relativně malému počtu pater se rezidence elegantně začlení do okolí současné zástavby. Rozmanitost architektury zase umožňuje vyniknout balkónům, terasám a zahradám. Projekt byty u parku obsahuje 27 bytů o dispozici 1+kk, 138 bytů o velikosti  2+kk, 77 bytů o rozloze 3+kk, 21 bytů o dispozici 4+kk a 6 mezonetových bytů 4+kk, 2 jednopokojové ateliéry a 1 byt 5+kk. Obytná plocha nejmenšího bytu začíná na 30 m2. Pětipokojový byt disponuje plochou přes 140 m2.

Téměř všechny byty disponují buď předzahrádkou, balkonem, lodžií nebo terasou. Garážová stání a sklepní kóje jsou situovány v podzemních podlažích a budou přiřazeny k jednotlivým bytům. K dispozici je i možnost úpravy několika parkovacích stání pro elektromobily.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.