11.6 C
Prague
Sobota, 3 června, 2023

Personální agentura, rychlé a efektivní nalezení zaměstnání nově i v Praze

Mohlo by Vás zajímat

Personální agentura spolupracuje jak se společnostmi, které zrovna hledají zaměstnance, tak s lidmi, kteří shání práci. Díky tomuto propojení se uchazeči o práci dozvídají přednostně o nových nabídkách, které jsou jim právě přes agenturu zprostředkovány. Agentura za ně poté odvádí sociální a zdravotní pojištění. Tento druh zaměstnaneckého poměru je dnes poměrně rozšířený, rozdíly mezi agenturním a klasickým zaměstnavatelem v podstatě nejsou. Zaměstnanec agentury dále agentuře nic neplatí, neodvádí jí žádné poplatky za zprostředkování během výkonu své práce pod ní.

více v článku...

Personální agentura s širokou nabídkou práce

Zkušení personalisté vám vyberou zaměstnání přesně podle vašich představ a zadaných kritérií. Ušetříte tedy hodiny hledání a shánění vhodných nabídek. Můžete se spolehnout, že při hledání práce budou brát ohled na všechny vaše požadavky a udělají maximum pro to, aby vám našli co nejlepší místo a práci, která vás bude bavit a naplňovat a bude v blízkosti vašeho bydliště, takže se vyhnete nutnosti dojíždění.

Personální agentura Žirafa.cz má přehled ohledně volných pracovních pozic v mnoha odvětvích a oborech. Díky působnosti a rozšíření poboček po celé České republice najdete zaměstnání pod kvalifikovaným zaměstnavatelem takřka všude. O místě se díky agenturnímu zpracování navíc dozvíte jako jedni z prvních, což zvýší vaše šance na úspěch. Personalisté vám mimo jiné pomůžou například i sestavit životopis, který zaujme, nebo odhalit vaše silné i slabé stránky, díky čemuž se budete moct lépe profilovat a najít co nejvhodnější pracovní pozici.

Díky nově připravované pobočce v Praze se působnost personální agentury Žirafa ještě rozšiřuje, což umožní nábor dalších zaměstnanců a větší dosah. Stačí kontaktovat Ladislavu Novotnou, například přes e-mail ladislava.novotna@zirafa.cz

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter.cz

Promo-clanky.cz

SEOlaborator.cz

 

 

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

1 komentář

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.