8.1 C
Prague
Neděle, 28 května, 2023

Pojďte s námi za zábavou

Mohlo by Vás zajímat

Agentura ,,Happytimes“ se zabývá činností v zábavě dětí a dospívajících. Zajišťuje pronájem nafukovacích atrakcí, jako je například skákací hrad pro děti. Nejen děti, ale i dospělí si mohou vyzkoušet zajímavý druh zábavy ve formě Zorbing fotbalu, což je fotbal v nafukovacích koulích. Při této aktivitě se zasmějete, pobavíte a v neposlední řadě odreagujete. Agentura pořádá nejrůznější akce na klíč, což jsou akce pro vás na míru. Jedná se o organizaci celé oslavy se zapůjčením skládacího stanu, malováním na obličej, maskoty, animátory, kreativními dětskými dílnami, cateringem pro každou příležitost, profesionálním audio a videozáznamem a spoustou dalšího.

více v článku...

Oslava na jedničku

Jakákoliv párty se stane dokonalou s přispěním agentury ,,Happytimes“. Pomůžeme nejen se zapůjčením nafukovacích atrakcí na dětskou párty, ale společně s vámi zorganizujeme oslavu se vším všudy. Jestliže jste v naší nabídce nenalezli, co jste hledali, můžete nás jednoduše zkontaktovat a my se pokusíme vše zajistit, popřípadě navrhneme jiná možná řešení. Vykouzlíme úsměv na tváři nejen dětem, ale i dospělým. Při pořádání různých firemních akcí se můžete doslova vyblbnout u fotbalu v koulích, což je takzvaný Body Zorbing, kde si vyzkoušíte nejen svou stabilitu, ale i své dovednosti. Neváhejte a kontaktujte nás! U nás získáte pronájem nafukovacích atrakcí za skvělou cenu a ještě se skvěle pobavíte.

Náš zákazník, náš pán

Naše agentura byla založena v roce 2012. Tehdy se dva kamarádi ze střední školy dohodli, že začnou podnikat v oblasti zábavy dětí a dospělých. Postupně se společnost rozšířila o známého pražského klauna alias Petra Čermáka a během druhého roku se portfolio obohatilo o skvělou cukrovou vatu Daniela Eliáše, jež se stal dalším významným partnerem. Naše služby stále zlepšujeme a zdokonalujeme. Snažíme se přiblížit klientovi a jednáme s každým tak, jak bychom si přáli, aby jednali s námi. Vyzkoušejte jednu z nejúspěšnějších nafukovacích atrakcí skákací hrad Praha a dopřejte dětem kvalitní zábavu. Věříme, že budete, nejen s pronájmem nafukovacích atrakcí, spokojeni a i nadále budete vyhledávat naše služby.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.