25 C
Prague
Čtvrtek, 1 června, 2023

Profesionální ruční myčka v nákupním centru? Automyčka Express!

Mohlo by Vás zajímat

Potřebujete pořádně umýt auto? Klasická automatická myčka s kartáči je sice rychlá a k dispozici skoro na každé benzince, nemusí být ale nejlepší volbou. Hlavním problémem je nešetrnost k laku a někdy se špína pořádně neumyje, hlavně na hůře dostupných místech. Na takovou myčku se nedoporučuje zajíždět příliš často, jen pokud není zbytí. Nejšetrnější je mytí ruční, ne každý ale na něj má čas, prostor a náladu. Jak tuto situaci vyřešit? Poohlédněte se, zda nemáte ve svém okolí pobočku Automyčky Express. Nabízí profesionální ruční mytí a skvělý individuální přístup k zákazníkům.

Automyčka Express
Automyčka Express

více v článku...

Pobočky v nákupních centrech

Pobočky má Express automyčka v mnoha velkých nákupních centrech v Praze, najdeme je ale také v Brně, Ostravě a Plzni. A proč zrovna v obchodních centrech? Zatímco se o vaše auto budou starat, vy si můžete nakoupit, dát si kávu nebo jídlo a vyřídit, co potřebujete. Třeba i obchodní schůzku. Vůz bude pod dohledem kamer, není se tedy čeho bát. Jakmile si vše vyřídíte, odjedete v nablýskaném autě. A pro ty, kdo nemají čas zajíždět ani do myčky v „obchoďáku“, má Automyčka Express nabídku odvozu auta, umytí a opětovného přistavení na určené místo. Firmám se zase může kompletně postarat o jejich vozový park, a to nejen co se týká mytí.

Automyčka Express s inovativním přístupem

Automyčka Express si zakládá na moderním přístupu, je dynamická, inovativní a svým zákazníkům má mnoho co nabídnout. Disponuje certifikáty norem EU ISO 9001 a ISO 14001. Otevřeno je 12 hodin denně, což dává šanci i těm nejvytíženějším lidem mytí vozu stihnout. V nabídce je i mycí program do 60 minut. Velkým plus je ekologický provoz, což je určitě dobré vyzdvihnout.

Šetrné, ale důkladné čištění

V automyčce Express váš vůz ručně vydrhnou včetně spodku a interiéru, nezapomenou ani na disky a klimatizaci. Vše záleží na tom, jaký mycí program si vyberete a co si budete přát. Ošetření tvrdým voskem na karoserii vytvoří ochranný film, který účinkuje velmi dlouho. Šetrné mytí neohrozí ani čerstvý lak.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Centrum-Zprávy.cz

Press-News.cz

Seznam-Novinek.cz

 

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

1 komentář

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.