25 C
Prague
Čtvrtek, 1 června, 2023

Ruce o vás mnoho řeknou

Mohlo by Vás zajímat

Neznám ženu, která by nechtěla mít upravené ruce. To, jak ruce vypadají, o vás prozradí hodně vaše nehty. Záleží na vás, jestli budete mít gelové nehty nebo jestli dáte přednost přírodní variantě.

více v článku...

Mnoho variant

Kosmetické salóny nabízí různé způsoby modeláže nehtů. Vybrat musíte správné a kvalitní vybavení. Kvalitní sady na nehty, které obsahují vše, co je potřeba, vám pak nesmí chybět. Nebo samostatně pak UV lampy na nehty, UV gel na nehty, různé příslušenství (pilníky, šablony, pomocné tekutiny) také pomohou při tvorbě pěstovaných nehtů. Sami si vyberete, jestli chcete díky těmto pomůckám vytvořit nehty akrylové nebo gelové nehty.

Pestrý výběr vybavení

Nehtová modeláž nemusí být tak složitá, jak na první pohled vypadá. Můžete si sama z pohodlí domova vytvořit, co si vymyslíte. Modelaz nehtu je opravdu snadná! Nakupovat nemusíte ani celé sady, ale stačí jednotlivé pomůcky, které vám dojdou. Pokud dáváte přednost přírodní variantě, je pro vás ideální gel lak. Gel laky zvolte základní nebo si vybírejte z pestré škály barev s různými tóny. Zajímavé jsou holografické laky, magnetické či thermo gel laky. Jsou především upřednostňovány díky jednoduchosti, snadné aplikaci a hlavně, že dlouho vydrží a dobře vypadají. Gel lak na nehty se dají použít jak na přírodní, tak i na umělé nehty.

Ozdobte si nehty

Přírodní, akrylové i gelové nehty si můžete ozdobit. Existuje široký výběr zdobení nehtů. Vyzkoušejte razítka, barevné nebo černobílé samolepky v podobě květin, magických ornamentů nebo různých tvarů. Dekorační šablony na nehty vám nabídnou jednoduché zdobení. Zajímavostí pro různé příležitosti můžou být třeba kamínky. Krásné ruce vám vytvoří razítka na nehty. Všechny kamarádky budou pak závistivě sledovat vaše zdobené ruce.

Pěstujte své nehty, masírujte své ruce, dejte jim péči, kterou si vaše ruce žádají.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.