10.9 C
Prague
Neděle, 28 května, 2023

Párty pohotovot – váš pomocník pro bezchybnou grilovací párty

Mohlo by Vás zajímat

Prim mezi jarními a letními činnostmi hraje bezesporu grilování. Milovníci křupavých kůžiček a lahodného masíčka se na tuto aktivitu těší již od brzkého jara. Maso, jenž je připraveno na čerstvém vzduchu, chutná naprosto jinak. Vaši přátelé a známí tento fakt jistě rádi potvrdí. Pokud pro vás grilování není žádnou novinkou, jistě jste již připravovali lahodné klobásky, steaky, grilovanou zeleninu. Grilované sele, to je ale úplně jiná úroveň. Tomuto požitku se zdaleka nic nevyrovná. Grilování selete je vhodné jak na větší oslavu narozenin, rozsáhlejší párty s přáteli, tak dokonce například na svatební hostinu. Nevlastníte gril na sele? Není problém.

Párty pohotovost  půjčuje nejen grily na sele

Párty pohotovost je půjčovna jakéhokoliv zařízení, bez kterého se nemůže obejít žádná párty. Od malého zahradního grilování, až po velkou firemní akci. Půjčují párty stany, pivní sety, výčepní zařízení i grily. V případě zájmu se dokonce postarají o kompletní zajištění jakéhokoliv občerstvení, včetně naloženého masa na gril (bez problémů vám klidně přivezou až na vaši zahradu gril i s chutně naloženým a připraveným seletem).

V nabídce Párty pohotovosti najdete k prodeji a pronájmu grily na sele, kýtu, kuřata a pro větší párty také větší gril G60 3100, který pojme neuvěřitelných 400 kg masa (mladý býk nebo tele). Nezanevřou ani pořadatelé menších grilovaček, kupříkladu model G40 je určen přesně pro grilování steaků, špízů, zeleniny či podobných dobrot.

Kde Párty pohotovost najdete?

Veškeré párty vybavení si můžete kdykoli vyzvednout přímo v srdci Prahy. Přesná adresa je Praha 5, Smíchov, ulice Svornosti 574. S parkováním v centru si nedělejte hlavu, půjčovna má své vlastní parkoviště. Vybavení si můžete zapůjčit i vrátit kdykoliv, otevřeno je 7 dní v týdnu, 365 dnů v roce.

Pokud nevlastníte prostornější auto či dodávku, nezoufejte. V Párty pohotovosti si můžete zapůjčit vozík, se kterým vše pohodlně odvezete (s nakládáním i vykládáním vám v Party pohotovosti samozřejmě pomohou). Popřípadě si můžete objednat dopravu veškerého zařízení na místo vaší akce (zařízení vám opět zaměstnanci Párty pohotovosti přivezou a po ukončení akce zase odvezou). Vybavení smontují, zapojí a odborně zaškolí obsluhu. Sudy budou perfektně vychlazené, grilované maso delikátní a vybavení nebude mít jedinou vadu na kráse.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.