25 C
Prague
Čtvrtek, 1 června, 2023

Studujte MBA a brzy se dostaví kariérní postup i vyšší plat

Mohlo by Vás zajímat

Patříte k těm, kdo se stále snaží dělat něco pro své vzdělávání? Přijde vám, že to, co jste se před deseti lety naučili na střední a vysoké škole, vám s postupem času stačí stále méně? Máte pravdu. Kdo chce kariérně růst, být úspěšný a nezaostávat za světem, jež se den za dnem vyvíjí, ten se musí přizpůsobit a pracovat na sobě celý život. Výborným řešením je moderní studium MBA.

Proč právě studium MBA

Ať už jste střední či vrcholoví manažeři, máte svou firmu nebo si ji plánujete založit, je vám 30, 45 nebo třeba 60, MBA vám nabídne mnohé. Když budete studovat MBA na ESBM, neboli European School of Business & Management, zajistíte si prestižní studium MBA s mezinárodními akreditacemi, která vám pomohou dosáhnout na vyšší plat a kariérní ale i osobní růst.

Studovat na ESBM je možné nejen kdykoli, ale i odkudkoli. Studium MBA probíhá v českém jazyce s akceptací slovenštiny po dobu 1 roku, kterým vás povede špičkový lektorský tým. Na ESBM se učí nejmodernější formou studia kombinující e-learning a prezenční semináře, a která je založená na oxfordské modelu studia, kde je kladen důraz na propojení teorie s praxí. Budete mít bezplatný přístup do online knihovny s více než milionem titulů a množství dalších výhod.

Vyberte si ze 22 MBA specializací

Každý student je jiný a každému se hodí jiný obor a zaměření. Právě proto ESBM nabízí 22 MBA specializací, abyste si mohli vybrat vzdělávání přesně dle vašich zájmů a preferencí. Co třeba MBA Sportovní management, MBA Projektové řízení, MBA Marketing a Promotion Management, MBA Bankovnictví či MBA Manažerská psychologie? To je jen malá ochutnávka z toho, co vám ESBM nabízí.

Začněte i vy se studiem MBA. Je to jedna z nejlepších cest ke vzdělání, po které můžete jít. Naučíte se všemu novému, co vám po ukončení středoškolského či vysokoškolského studia chybělo. Přínosy studia dokazují nejen reference absolventů, ale také nestranný výzkum přínosů studia MBA.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.