5.9 C
Prague
Pátek, 3 února, 2023

Tisk a vazba diplomové práce? Jedině u Tomados

Mohlo by Vás zajímat

Čeká vás odevzdání bakalářské nebo diplomové práce a chcete mít záruku kvalitního tisku i vazby? Obraťte se na společnost Tomados, která se již od roku 1992 zabývá servisem, prodejem a pronájmem tiskáren, kopírek a další kancelářské techniky a také tiskem, kopírováním, skenováním a vazbou za skvělé ceny.

Zkušenosti ve spojení s profesionalitou

Důvodů, proč se obrátit na společnost Tomados, je hned několik. Získáte záruku profesionality a dlouholeté zkušenosti v oboru. Navíc se můžete spolehnout na vysokou kvalitu.

Tisk a vazba diplomových prací

Rychle, kvalitně a za nízkou cenu. Přesně tak by se daly charakterizovat služby spojené s tiskem a vazbou bakalářských, diplomových a disertačních prací. Díky přehledné kalkulaci na webových stránkách firmy si můžete jednoduše spočítat, na kolik vás tisk vyjde. Osobní odběr je na adrese Vítkova 17, Praha 8 zdarma a můžete zde bez problémů platit i platební kartou. Barvy desek jsou černá, modrá, bílá, zelená, stříbrná a červená. A potisk? Je možný zlatým nebo stříbrným písmem.

stack of books – university graduate theses – with one different red book isolated over white

Tip: Desky UniCover Hard

Vsázíte při výběru desek na vysokou kvalitu? Desky UniCover Hard jsou velmi pevné knižní desky, které jsou k dostání v široké škále barev. Pro diplomové práce je k dispozici černá, tmavě modrá, tmavě zelená a bordó barva. Na desky je možné dotisknout logo, text nebo rovnou vytvořit celou desku podle vámi zadané grafiky. Tyto desky jsou vhodné pro vazbu od 1 do 340 listů a jsou ve variantě s okénkem.

Ještě stále nevíte, kde si necháte vytisknout a svázat bakalářskou, diplomovou nebo disertační práci? A proč nevsadit na copycentrum Tomados, které má více než 25 let zkušeností v oboru?

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.