25 C
Prague
Čtvrtek, 1 června, 2023

Vyberte si dámské šaty podle tvaru svých prsou

Mohlo by Vás zajímat

Nezapomínejte na svá prsa

Když si vybíráte plesové šaty, musíte zohlednit mnoho věcí. Jak dlouhé, na jakou příležitost, jaký materiál, jaký střih, jaká barva,… Ale napadlo vás někdy vybírat si šaty podle svých prsou? Stejně jako si vybíráte šaty podle tvaru své postavy, měla byste myslet i na svá ňadra. Ne všem totiž sluší všechno a to stejné platí pro prsa. Malá prsa vyniknou v něčem jiném, než velká, a také ne všechny ženy chtějí na tuto partii svého těla upozorňovat. A přesně to byste měla zohlednit při výběru svých dámských šatů, abyste si zbytečně neubírala na zajímavosti. Podívejte se, jak se tedy takové šaty dají dělit.

Šaty pro malá prsalady magazin

Nedisponujete příliš velkým hrudníkem a během let už jste si vyslechla mnoho vtípků zahrnujících slova „lentilky“ a „koberec“? Při výběru společenských šatů rozhodně bita nebudete. Svá ňadra si vhodným střihem můžete dokonce i opticky zvětšit. Určitě se vyvarujte šatům bez ramínek nebo šatům s kosticemi. Zbytečně byste upozorňovala na něco, co nemáte. Lepší jsou úzká ramínka se splývavým střihem šatů, bez vyloženě velkých výstřihů.

Šaty pro střední prsa

Pokud k vám příroda byla milosrdnější a nadělila vám alespoň béčka, můžete si dovolit víc. Šaty si můžete vybírat s větším a zajímavějším dekoltem. V tomto případě vám budou sedět i šaty s dekoltem s kosticemi, které vám prsa pozvednou a zvětší. Vhodné jsou také korzety, které vám prsa zvednou a zdůrazní je.

Šaty pro velká prsa

U velkých prsou si můžete dovolit skoro vše. S mohutnějším poprsím byste měla myslet ale i na to, jaká máte ramena. Podle toho si vybírejte úzká nebo široká ramínka. Nebo na ně můžete neupoutávat pozornost tím, že si vyberete dámské šaty bez ramínek, které dají vyniknout vašemu poprsí. Určitě si ale dávejte pozor, aby vám prsa nevylézala ven – pokud je chcete opticky zmenšit, vezměte si šaty bez výstřihu či jen s malým.

Pokud si v zimě budete potřebovat na plesu přehodit přes šaty nějakou pěknou dámskou bundu nebo kabát, vybírejte tak, aby vše k sobě ladilo!

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.