10.9 C
Prague
Neděle, 28 května, 2023

Zaparkujte přímo na letišti – až budete dovolenkovat, o vaše auto bude dobře postaráno

Mohlo by Vás zajímat

Dovolená má být potěšení, ne stres. Ale co s autem, které musíte nechat na pospas někde v blízkosti letiště? Navíc budete muset přesedat na transfer a zbytečně ztrácet drahocenný čas… Nic z toho vás nečeká, pokud využijete nové parkování přímo na letišti. Smile Parking se nachází sto metrů od terminálů, kde vás již bude čekat příjemný personál společnosti Premium Infinity s.r.o. – provozovatele služby. Co se s vaším vozem bude dít, zatímco se budete válet na prosluněné pláži?

více v článku...

Zastavíte téměř před terminálem

Zaparkovat sice můžete, kdekoliv vám to bude umožněno, ale absolutní klid v duši vám zajistí jedině parkování na letišti v Praze. Dorazíte na místo – před budovu Courtyard Marriott naproti Terminálu 1, čímž se vyhnete nepohodlnému přestupování a přendávání zavazadel. Po nafocení auta a zápisu stavu tachometru do protokolu převezme vůz včetně technického průkazu a zelené karty vyškolený řidič. Strach nemusíte mít ani o luxusní model. S vaším majetkem bude nakládáno svědomitě – a navíc se na něj bude po celou dobu parkování vztahovat pojištění do výše 3 milionů korun.

Váš vůz bude v naprostém bezpečí

Řidič následně přeparkuje vozidlo na hlídané parkoviště vzdálené 5 km od letiště. Automobil bude odpočívat pod střechou v temperované garáži, na kterou nepřetržitě dohlíží fyzická ostraha a moderní kamerový systém. Potenciální zloděj by se zároveň musel vypořádat s ostnatým drátem a obelstít infračervené paprsky po obvodu objektu. Jinými slovy – riziko odcizení vozu je zanedbatelné.

Po návratu si vozidlo převezmete na stejném místě, kde jste ho svěřili do rukou profesionálního šoféra. Rozdíl bude patrný na první pohled – nedílnou součástí Smile Parkingu může být ruční mytí karoserie i interiéru a dohuštění pneumatik. Jednodušeji a příjemněji parkování u Letiště Václava Havla Praha nevyřešíte.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.