-4.2 C
Prague
Středa, 8 února, 2023

10 nejlepších hračkářství v Praze

Mohlo by Vás zajímat

Vzpomínáte si na to, jaké to bylo, když jste byli ještě malí a koukali jste toužebně do výlohy nějakého hračkářství? A teď si představte, jaké by to bylo, kdybyste si mohli vybrané hračky tehdy i otestovat. V dnešní době už to mají děti o něco snazší. Na následujících řádcích si tak představíme 10 zajímavých hračkářství v Praze, které určitě zařaďte na váš seznam i vy.

Kouzelné Hračkářství

Kouzelné Hračkářství je místo, kde si na své přijdou děti i nastávající rodiče. Najdeme zde široký sortiment hraček, potřeb i oblečení pro děti všech věkových kategorií. Navíc zde můžeme nakoupit i kreativní sady pro děti, které rozvíjejí jejich fantazii a tvořivost. Dále tu pak seženete hračky na ven i na doma, které u dětí vítězí na plné čáře.

Prodejny Kouzelného Hračkářství v Praze můžete navštívit zde:

Showroom – Lesnická 1154/6, Praha 5 – Smíchov

Showroom – Anglická 384/25 – blízko Náměstí Míru

Kouzelné Hračkářství Style – Lesnická 3, Praha 5 – Smíchov

Magformers

Magformers je neobvyklé hračkářství, které láká k prohlídce a nákupům děti i dospělé všech věkových kategorií. Magnetická stavebnice je hitem posledních let. V obchodě Magformers si můžete jednotlivé kousky vyzkoušet a ochotní prodavači vám ukáží, co vše je ve světě magnetické stavebnice možné. Nechybí ani svítivé diody či sady Magformers mini, s kterými si můžete vybudovat celé městečko s autodráhou. Zvláštní kategorii tu pak tvoří i magnetické stavebnice pro školy a školky.

Magformers – U Hráze 130, 100 00 Strašnice

České hračky a loutky v Ungeltu

Tento krásný obchůdek najdete v centru Prahy. V nabídce jsou zde tradiční české hračky a loutky, které si zamilujete hned na první pohled. Určitě tak nebudete odcházet s prázdnou.

České hračky a loutky – V Ungeltu – Týn 10, Praha 1 – Staré Město

Hamleys

Hamleys není jen tak obyčejné hračkářství. Je to interaktivní centrum zábavy pro děti všech věkových kategorií. Jako příklad si můžeme uvést zábavný tobogán, velký kolotoč jako na pouti apod.. Hračkářství Hamleys se navíc skládá z několika podlaží. Mezi další zajímavé atrakce můžeme zařadit i hru s kinetickým pískem, ovládání pohyblivého bagru a velmi oblíbený zrcadlový labyrint. Speciální část tu pak tvoří i oblíbené oddělení lega. Velkým hitem je tu pak i tzv. laser game.

Hračkářství Hamleys – Na Příkopě 14 – Praha 1

Pompo

Hračkářství Pompo má u nás vybudovanou tradici. V Praze jej najdeme na několika místech. Děti si v něm mohou vyzkoušet interaktivní hračky a pomuchlovat se s roztomilými plyšáky. Jsou tu k dispozici společenské hry, pro mladší děti jsou tu pak vystavená různá skákadla a houpadla. My jsme si oblíbili zejména Hračkářství Pompo v OC Opatovská na Chodově. Velmi milé paní prodavačky nám zde skvěle poradily s dárky pro ty nejmenší.

Hračkářství Pompo – Náměstí Republiky 656/8 – Praha 1 – Staré Město

Sparkys

Hračkářství Sparkys je v České republice jedním z nejvyhledávanějších. My bychom rádi poukázali na prodejnu v Palladiu. Ochotné prodavačky zde nechají vaše děti řadu hraček vyzkoušet a zvolit si tu pravou. Velkým hitem jsou tu malé modely autíček, které nenechají chladného žádného malého ani velkého motoristu.

Hračkářství Sparkys – Václavské náměstí 782/22 – Praha 1

Bambule

Hračkářství Bambule se v Praze nachází na více místech. My vám tu můžeme doporučit zejména prodejnu v Atriu Flora na Vinohradské. Ochotné a milé paní prodavačky vás tu nechají vyzkoušet ty nejnovější hity ze světa hraček.

Hračkářství Bambule – Veletržní 24 – Praha 7 – Holešovice

Hugo chodí bos

Hračkářství Hugo chodí bos najdete v Praze na Novém městě. Děti i rodiče tu mohou vybírat oblíbené hračky od českých výrobců. Najdete tu pak i krásně ilustrované dětské knihy.

Hugo chodí bos – M. Horákové 26, Praha 7 – Letná

Yoyo store

Obchod Yoyo store není tak úplně hračkářství v klasickém stylu. Yoyo store byl založen profesionálními hráči jojo a nabízí zákazníkům profesionální poradenství, po kterém budete z obchodu odcházet s touto oblíbenou hračkou s úsměvem na tváři i vy.

Yoyo store – V Jirchářích 1285/12 – Praha 1

Hračkotéka

Hračkotéku můžeme najít v Školské a Růžové ulici. K dispozici jsou zde hračky od českých, ale i francouzských výrobců, které jsou propracované do posledního detailu. Zavítat pak můžete i na e-shop Hračkotéky, kde jsou hračky přehledně seřazeny do kategorií.

Hračkotéka – Školská 1384/34 – Praha 1

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.