10.9 C
Prague
Neděle, 28 května, 2023

Bydlení snů? V Praze u zámeckého parku Klamovka

Mohlo by Vás zajímat

Takřka neuvěřitelné! Objevit v Praze místo pro klidné bydlení, s neotřelým genius loci, které vás nenutí dělat kompromis mezi městským a venkovským bydlením, není nemožné. Představujeme vám vilapark Klamovka. Jedná se o osobitý rezidenční projekt pro všechny, kdo chtějí bydlet ve městě, využívat veškeré jeho výhody, a zároveň mít na dosah klidnou přírodu.

více v článku...

Pavilonové bydlení v metropoli

Nové byty Praha 5 jsou řešeny jako vilové pavilony, což je největší trend posledních měsíců. Určitě si zde najdete to své „místečko pro život“. Vilapark Klamovka je rozdělen na dvě různé části. Čtyři sekce domu A, s jedinečným výhledem směrem na město, jsou navrženy na severní hraně pozemku. V této části najdete především individuální velkoměstské byty s maximem soukromí a jižní orientací do veřejného parku. Čtyři sekce domu B na jižní straně pozemku jsou umístěny do klidné zahrady. Díky tomu nabízí soukromí, jež ocení hlavně rodiny hledající klid.

Vybírejte mezi prvními!

Byty v rezidenci Vilapark Klamovka jsou právě uvedeny do prodeje. Přidejte se k prvním zájemcům a kochejte se z nejširší nabídky na trhu. Vybírat můžete pomocí interaktivní vizualizace na webových stránkách developera Vilapark Klamovka. Ta vám ukáže architektonické rozložení stavby i stavební plány. Už žádné hledání, či tápání. Veškeré informace o dispozicích tak budete mít přímo na dlani.

Ideální poloha pro všechny

Vilapark Klamovka na Praze 5 se stává jedním z nejatraktivnějších míst pro život. Svým obyvatelům poskytne moderní bydlení s jedinečným výhledem na Prahu, veškerou občanskou vybavenost a spoustu vyžití pro děti i dospělé. Kdysi zámecký park Klamovka byl vyhlášený svou krásou široko daleko. Své osobité kouzlo si zachoval do dneška a stále fascinuje návštěvníky zachovalými skvosty, které tu zbyly po původních majitelích, šlechtické rodině Clam-Gallasů. Z Klamovky to budete mít do centra a ke všemu důležitému jen pár minut a to je v dnešní době benefit k nezaplacení.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.