11.6 C
Prague
Sobota, 3 června, 2023

Čeká vás stavba nebo rekonstrukce? Pořiďte si interiérové dveře v akci na Plancher.cz

Mohlo by Vás zajímat

Plánujete rekonstrukci a hledáte ty správné dveře, které dokonale zapadnou do vašeho interiéru? Využijte aktuálních akcí na Plancher.cz a vyberte si z mnoha různých typů. V článku zjistíte, jaké jsou varianty nabízených dveří a jaká akce je pro vás připravena.

více v článku...

Mnoho interiérových dveří

Teplé počasí a více volného času během dovolených nahrává rekonstrukcím a předělávání interiéru. Do karet vám hraje také fakt, že aktuálně běží akce na interiérové dveře na Plancher.cz.

Levné interiérové dveře o velmi dobré kvalitě jsou nabízeny v různých variantách, které se liší povrchovou úpravou a výplní. Rozmyslete si, jestli si pořídíte dřevěné dýhované dveře s příjemným vzhledem a dobrou odolností. Zlatou střední cestou jsou laminátové dveře, které jsou vhodné pro středně náročnou zátěž a zároveň nabízejí příjemný design. Levnou, ale přesto odolnou variantou vhodnou do prostor bez větších nároků na zatížení jsou foliované dveře. Další alternativou jsou lakované interiérové dveře, které jsou odolné proti mechanickému poškození a odolávají i působení slunečního záření.

Rozhodnout se můžete také z několika druhů výplní. Standardní a nejčastěji používanou výplní je voština s hlavní předností v podobě lehkosti a nízké ceny. Delší životnost a odolnost nabídne výplň z děrované dřevotřískové desky. Nejpevnější a nejvíce odolným typem jsou dveře s plnou dřevotřískovou deskou, jejichž cena je však vyšší.

Další otázkou je přítomnost prosklených částí, nebo volba plných dveří. Do tmavší chodby, kam potřebujete dostat trochu světla, se hodí prosklené dveře. Pro zajištění soukromí v ložnici zase spíše oceníte klasické plné dveře.

Ceny začínají již na 933 korunách za kus. Pořízení kvalitních interiérových dveří tak není otázkou příliš velké finanční zátěže. V akci jsou kvalitní interiérové dveře Invado, Verte, Erkado, Vasco a Porta Doors.

Klika a zárubeň zdarma

Součástí akce na interiérové dveře je nabídka kliky a zárubně zdarma k modelům dveří Invado, Verte, Porta a Erkado. V této slevové akci si můžete vybrat z 21 druhů dekorů a získáte dokonale vypadající výsledek díky ladícím zárubním a klice.

Klasické, nebo posuvné dveře?

Při rozhodování nezapomeňte také na to, že všechny nabízené klasické otočné dveře jsou dostupné i v posuvné variantě, která je v určitých interiérech vhodnějším řešením. Posuvné dveře jsou za stejnou cenu jako jejich otočné provedení. Dostupnou nabídku si můžete prohlédnout na vzorkovně v Praze. Samozřejmostí je i profesionální montáž dveří. Více na: Podlahy a dveře Plancher.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.