Život v Praze 

Cipísek nabízí výběr, kvalitu a pohodlí

Diskutované téma mezi maminkami, lékaři a učiteli jsou ty správné boty. Všechny maminky se hodně snaží vybírat ty správné boty. Jak je tedy možné, že mají děti tak moc deformované nohy z bot? Jedná se o klamavé reklamy na boty? Nebo jde o vysoké ceny bot? Dětská obuv Superfit vám pomůže tyto problémy vyřešit.

Maminko, vyber tu správnou botu!

Jakou nožičku má vlastně vaše dítko? Víš to, maminko? Je nožka úzká nebo má vysoký nárt? Boty, které dokonale sedí sousedovic Janičce, vůbec nemusí sedět vaší Jarunce.

Dětské boty Superfit jsou vyráběny tak, aby sedly na každou nohu. Jsou prodyšné především díky přírodnímu materiálu, z kterého jsou vyrobeny. Jejich opatek dokáže udržet nohu v pevné poloze a chrání nohy při nárazech. Děti se hodně hýbou, a proto je potřeba myslet na skoky, kterými dětské nohy trpí. Dětská obuv Superfit se dokonale přizpůsobí dětské nožičce ve všech směrech.

Velikost nohy patří někdy k podceňované části výběru obuvi. Díky nesprávně zvolené velikosti, se dětské nohy často deformují, buď jsou utlačovány, nebo naopak v botě kloužou.

Boty po celý rok

Cipísek vám představuje dětské zimní boty Superfit, dětské letní boty Superfit a celoroční obuv Superfit. Podrážka této obuvi je polyuretanová, což právě zajišťuje protiskluzovou vlastnost a také tlumí nárazy. U dětských letních bot Superfit najdete membránu GORE-TEX XCR a pro zimní je zase typická membrána GORE-TEX.

Design bot rozhodně nezůstává pozadu. Všechny boty jsou opatřeny pevným opatkem a suchým zipem. Zimní boty Superfit se chlubí vysokým typem bot a zateplenou stélkou, kterou lze samozřejmě snadno vyjmout. Dětské celoroční boty Superfit jsou velmi praktické, nosit je můžete po celý rok. Jsou vyrobeny i do horšího i lepšího počasí. Cipísek má co nabídnout a provede vás světem bot.

OnlinePraha na Facebooku
  • 2
    Shares

Related posts

2 Thoughts to “Cipísek nabízí výběr, kvalitu a pohodlí”

  1. PR weby, tedy weby, jejichž obsah tvoří články propagující nejrůznější služby | Svět Ženy Svet Zeny

    […] https://onlinepraha.cz/cipisek-nabizi-vyber-kvalitu-a-pohodli/ […]

Leave a Comment