7.1 C
Prague
Pátek, 3 února, 2023

Místo, kde se potkáváte s dravci

Mohlo by Vás zajímat

Lítat jako pták? To je sen. Zařiďte si vyhlídkový let. Nezní vám to jako skvělý nápad? Rozleťte se do nebes jako pták a užívejte si ty chvíle.

Tolik možností na výběr

Pilotem na zkoušku vám nabízí nepřeberné množství variant. Vyhlídkové lety Brno nebo vyhlídkové lety Ostrava vám ukáží, jak vypadá zrovna to vaše město z ptačího pohledu. Letní okruh Pálava vás zve na Lednicko-Valtický areál, Mušovská jezera, Pálavu, Mikulov a zámek Židlochovice. Vrtulníkem se dostanete nad Brněnskou přehradou. Vyhlídkový let Macocha vás oslní výhledem z letadla v okolí Brna.

A nechybí tu ani nabídka pro vás, čerstvě zamilované. Vyzkoušejte si trochu modrého z nebe se šampaňským na palubě. Ta romantika!

Naopak vyhlidkove lety Praha nebo noční let nad Ostravou vám ukáže, jak to vlastně vypadá v noci, kdy je světla výrazně méně.

Všechny lety zaberou jednu až dvě hodiny. K tomu odborná instruktáž, kterou musíte před startem absolvovat. V případě změny počasí se let odsouvá, ale pro vás se podmínky rozhodně nemění. Nemusíte se bát, že o něj přijdete.

Nevadí, že jsem začátečník?

Pilotem na zkoušku přišel s novinkou, která umožňuje vyzkoušet si pilotování letadla nebo vrtulníku. Buďte na chvilku pilotem, vyzkoušejte si, jaké je to řídit letadlo. Víte o sobě, jak zvládáte stres? Jak dokážete řešit krizové situace? Vyberte si svůj vyhlídkový let. Pilotovat můžete velké letadlo, vrtulník či malé letadlo. U všech variant máte dokonce možnost si vyzkoušet přistání na letišti.

Vždy před každým startem procházíte školením a instruktáží, která je nutná. Vyhlídkové lety Brno, Praha či Ostrava probíhají pod vedením profesionálů a zkušených instruktorů. Není se čeho bát. Takový vyhlídkový let absolvujte sami anebo si s sebou vezměte na palubu další dva členy posádky. Proletět se může opravdu každý, i úplný začátečník.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

1 komentář

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.