10.9 C
Prague
Neděle, 28 května, 2023

Místo, kde se potkáváte s dravci

Mohlo by Vás zajímat

Lítat jako pták? To je sen. Zařiďte si vyhlídkový let. Nezní vám to jako skvělý nápad? Rozleťte se do nebes jako pták a užívejte si ty chvíle.

více v článku...

Tolik možností na výběr

Pilotem na zkoušku vám nabízí nepřeberné množství variant. Vyhlídkové lety Brno nebo vyhlídkové lety Ostrava vám ukáží, jak vypadá zrovna to vaše město z ptačího pohledu. Letní okruh Pálava vás zve na Lednicko-Valtický areál, Mušovská jezera, Pálavu, Mikulov a zámek Židlochovice. Vrtulníkem se dostanete nad Brněnskou přehradou. Vyhlídkový let Macocha vás oslní výhledem z letadla v okolí Brna.

A nechybí tu ani nabídka pro vás, čerstvě zamilované. Vyzkoušejte si trochu modrého z nebe se šampaňským na palubě. Ta romantika!

Naopak vyhlidkove lety Praha nebo noční let nad Ostravou vám ukáže, jak to vlastně vypadá v noci, kdy je světla výrazně méně.

Všechny lety zaberou jednu až dvě hodiny. K tomu odborná instruktáž, kterou musíte před startem absolvovat. V případě změny počasí se let odsouvá, ale pro vás se podmínky rozhodně nemění. Nemusíte se bát, že o něj přijdete.

Nevadí, že jsem začátečník?

Pilotem na zkoušku přišel s novinkou, která umožňuje vyzkoušet si pilotování letadla nebo vrtulníku. Buďte na chvilku pilotem, vyzkoušejte si, jaké je to řídit letadlo. Víte o sobě, jak zvládáte stres? Jak dokážete řešit krizové situace? Vyberte si svůj vyhlídkový let. Pilotovat můžete velké letadlo, vrtulník či malé letadlo. U všech variant máte dokonce možnost si vyzkoušet přistání na letišti.

Vždy před každým startem procházíte školením a instruktáží, která je nutná. Vyhlídkové lety Brno, Praha či Ostrava probíhají pod vedením profesionálů a zkušených instruktorů. Není se čeho bát. Takový vyhlídkový let absolvujte sami anebo si s sebou vezměte na palubu další dva členy posádky. Proletět se může opravdu každý, i úplný začátečník.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

1 komentář

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.