25 C
Prague
Čtvrtek, 1 června, 2023

Zvlhčovače vzduchu je skvělá investice

Mohlo by Vás zajímat

V loni v létě se nám narodila naše prvorozená holčička Ema a tak jsem se více než když jindy začala také zajímat o to, co takovému drobečkovi v domácnosti škodí a na co je třeba dát si velký pozor. Jelikož máme navíc dva pejsky v domácnosti, ujistila jsem se v tom, že roztočům a především suchému vzduchu v místnostech, musím umět předejít a tou nejlepší volbou se zdáli být funkční zvlhčovače vzduchu, které s sebou nesou hned celou řadu nesporných výhod. V našem bytě tak po koupi zvlhčovače STYLIES máme příjemné klima, které vlhkost vzduchu reguluje na příjemných 40 až 60% což je naprosto ideální. Spokojená tak není pouze naše Ema nýbrž i já a můj muž.

Zvlhčovače vzduchu pro naše zdraví

Jelikož příliš suchý vzduch v místnosti způsobuje různé alergie a astmatické problémy, o čemž jsem do narození dcery neměla ani potuchy, rozhodla jsem se toto nebezpečí eliminovat, co možná nejvíce. Když jsem tak vybírala, jaké zvlhčovače vzduchu, by šlo, u nás doma využít narazila jsem hned na několik variant, které mezi s sebou měli různé rozdíly. Ve finále jsme ale zhodnotili, že budeme vybírat buď ze zvlhčovače ionic-CARE či ze zvlhčovače DYSON. Avšak jsme nakonec dali šanci naprosto jinému zvlhčovači, který nás dokonale přesvědčil o svých přednostech. Nyní máme ve svém bytě jeden jediný a uvažujeme o koupi dalšího a to do obývacího pokoje, ve kterém rovněž trávíme spousty času každý den. Stačí už jen zhodnotit, pro který se rozhodneme.

Další přírůstek do rodiny znamená další zvlhčovač vzduchu

Jelikož v celku neplánovaně příští rok v zimě čekáme další přírůstek do rodiny, budeme si muset pořídit zvlhčovače vzduchu hned dva. A sice jeden do obývacího pokoje a druhý do druhého dětského pokoje, který již nyní připravujeme. Nejspíše se nyní rozhodneme jít do zvlhčovače ARGO, který produkuje studenou vodní páru a disponuje několika praktickými režimy. V úvahu ovšem připadají i zvlhčovače AIRBI či dokonce zvlhčovače SENCOR, které nabízejí velmi dobrý poměr ceny a kvality. Zkusíme se tak optat ještě našich známých, kteří podobné dilema již mají za sebou, a věříme, že nám s výběrem mile rádi poradí.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.