11.5 C
Prague
Pondělí, 20 března, 2023

Co se starou dodávkou? Nemusí skončit ve šrotu

Mohlo by Vás zajímat

Přemýšlíte, co se starou dodávkou, kterou už nevyužíváte nebo byste ji nejraději vyměnili za nový model? Prodávat ojetou dodávku není vždy jednoduché, jelikož mají své specifické kupce a poptávka po nich není zdaleka tak vysoká jako po osobních automobilech. Ani tak ale nemusí váš vůz skončit ve šrotu.

více v článku...

Nabídněte ji na výkup

Pokud je dodávka v přijatelném technickém stavu a vy byste za ni ještě rádi utržili nějaké peníze, můžete využít výkup dodávek. Takový výkup vozidel probíhá rychle, na vámi stanoveném místě a prakticky bez starostí.

Předělejte ji na karavan

Zatímco na nový obytný vůz, o které je v poslední době velký zájem, si mnohdy musíte pár měsíců počkat, starší dodávku na karavan přestavíte za zlomek této doby. A navíc s vybavením, které bude přesně odpovídat vašemu vkusu. Čeká vás sice dost práce, ale finanční náklady budou v porovnání s nákupem obytného vozu minimální.

Přestavba dodávky by měla začít sundáním boční stěny, přepážkou za kabinou řidiče a nevyhovující podlážky, čímž se zvětší prostor. Poté je třeba celý interiér důkladně umýt a zbavit rzi. Pak už se stačí inspirovat na internetu.

Vybavení karavanů z dodávky se liší podle velikosti interiéru a nároku uživatelů. Pokud se chystáte jen na kratší výlety po dobrých silnicích, vystačíte si s postelí a menším úložným prostorem. Takový malý karavan bude mít navíc tu výhodu, že se bude lépe řídit a vejde se na běžné parkoviště. Lůžko s úložným prostorem můžete vybudovat třeba z obroušených a nalakovaných palet.

Vyrobte z ní zahradní domek

Pokud je dodávka větší a třeba i nepojízdná, může z ní být stylový zahradní příbytek. Vaše přátele zaručeně překvapíte, když po vstupu do vozidla místo sedaček spatří dřevěné lavice s polstrováním, prostorný stůl a třeba i jednoduchou kuchyňku s dřezem a malou lednicí. Přední kapotu, kde se dřív ukrýval motor, můžete po vypuštění všech paliv a hořlavin přetvořit na zahradní gril.

https://pixabay.com/cs/photos/%c5%belut%c3%a1-dod%c3%a1vka-mlad%c3%bd-chlap-%c4%8depice-698565/
- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.