11.6 C
Prague
Sobota, 3 června, 2023

Dovolená Korsika: Užijte si zájezd plný poznávání

Mohlo by Vás zajímat

Korsika je nádherným místem, které rozhodně stojí za návštěvu. Jestliže tedy ještě nevíte, kam v létě vyrazit, dovolená Korsika je skvělou volbou. Zájezd se hodí pro každého, kdo si chce užít odpočinku na pláži, ovšem ocení také turistické procházky, při kterých může obdivovat místní krásy.

více v článku...

Proč Korsika?

Dovolená Korsika nabízí mnoho možností. Užijete si tak slunění se na plážích, osvěžující koupání, ovšem také nenáročné túry, které se hodí i pro rodiny s dětmi. Jestliže tedy hledáte pohodovou dovolenou, tento zájezd je tou pravou volbou. Těšit se můžete na skalnaté pobřeží, místní řeky, poznávání historie i obyvatel. To vše za doprovodu zkušeného průvodce, díky němuž se nejenže neztratíte, ale hlavně se dozvíte spoustu nových informací nejen o samotném ostrově.

Lákavá turistika

Během několika dní se můžete těšit na řadu nových zážitků. Dovolená Korsika vás totiž rozhodně nenechá se nudit. Čeká na vás bohatý poznávací program v podobě procházek a nenáročných túr, na nichž je samozřejmě také pauza pro odpočinek a koupání. Nabízí se hned několik skvělých míst. Například údolí Manganello, které nabízí nádherné výhledy. Dále však třeba také Anglické kaskády, zajímavé skalní město Les Calanches, které je na seznamu UNESCO.

Ubytování a jídlo

Ubytování je nejpohodlnější v kempech ve vlastních stanech. Ideální příležitost pro všechny dobrodruhy, jelikož nezůstanete pouze na jednom místě. Ovšem každý z kempů nabízí komfort a čistotu pro vaše pohodlí – a také polopenzi. Samozřejmostí jsou pak nedaleké místní restaurace, ve kterých za ochutnání stojí nejen jídlo, ale také víno. Drobnosti lze koupit v místních obchůdcích, vždy tak budete mít po ruce vše potřebné.

Korsika je nádhernou dovolenkovou destinací, kterou stojí za to poznat. Nabízí totiž kombinaci krásné přírody a památek. Čeká tak na vás spousta zajímavých míst, které byste rozhodně neměli minout.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.