10.9 C
Prague
Neděle, 28 května, 2023

Exkluzivní pražská lokalita aneb osloví vás nové byty s výhledem na Malešický les?

Mohlo by Vás zajímat

Pokud hledáte atraktivní lokalitu k bydlení, hned několik jich nepochybně naleznete v rámci hlavního města. Jedna taková exkluzivní pražská lokalita právě roste v rámci projektu Malešický háj. Na dosah zde budete mít veškerou občanskou vybavenost, přičemž rezidenční byty jsou na klidném místě poblíž Malešického lesa. Takové bydlení se vám tak stane soukromou oázou pohody, kde se můžete kdykoliv vrátit z víru velkoměsta.

více v článku...

Klidné a pohodové bydlení v Praze

Velkou výhodou bydlení v hlavním městě na dosah veškeré občanské vybavenosti, je skutečnost, že máte vše doslova za rohem. Velice rychle se dostanete do centra, a to jak autem, tak MHD. Nové byty na Praze 10 se nacházejí v nové rezidenční čtvrti, kde budete mít vždy dostatek soukromí. Je zde opravdu velký životní prostor, což je dáno už nízkou hustotou bytových jednotek, kterých je zde pouhých 107 v rámci pěti bytových domů. Za zmínku stojí také architektonické řešení bytových domů, které jsou:

  • Citlivě zasazeny do okolní krajiny
  • Moderně dispozičně řešeny

Výška každého bytového domu není více než 5 podlaží. Právě toto řešení nenarušuje nás okolní krajinu. Také vnitřní uspořádání bytových domů a jednotlivých bytů je řešeno tak, aby nabízely co nejvíce soukromí a zároveň aby do vnitřních prostor dopadalo co nejvíce denního světla. Doma tak budete vždy pozitivně naladěni.

Určitě vás zaujmou také praktické prostory v rámci bydlení v této rezidenční čtvrti. Dvě podzemní podlaží jsou totiž vyhrazeny pro garážová stání a také sklepní kóje, kde lze uskladnit nezbytnosti.

K nastěhování od roku 2023

Do těchto bytů se můžete nastěhovat od roku 2023. Pokud máte o některý z bytů zájem, tak byty v pražských Malešicích jsou na prodej už nyní. Kromě blízkosti Malešického lesa uvítáte také předzahrádky, balkony nebo terasy, které jsou součástí nově budovaných bytů.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.