8.1 C
Prague
Neděle, 28 května, 2023

Práce ve školce Praha mě neuvěřitelně baví

Mohlo by Vás zajímat

Práce ve školce Praha mě neuvěřitelně baví a dodává mi sílu do mého osudem zkoušeného života. Sama jsem totiž nikdy neměla to štěstí, abych měla vlastní děti. A ač jsem často uvažovala o adopci, nikdy jsem se k tomuto kroku neodhodlala a vlastně ani nebylo s kým. Manžel mě opustil s mou nejlepší kamarádkou a následný přítel zemřel na vážnou chorobu ve velmi útlém věku. Obě tyto události mě velmi zasáhly a možná i z toho důvodu jsem se k adopci dítěte nikdy neodhodlala. Abych ovšem nebyla pouze negativní, práce v jeslích Praha je pro mě vším a s dětmi na všechny mé osobní trable zapomínám hned po ránu, když vidím jejich úsměvy a slyším jejich velmi návykový smích. 

Práce chůva ve školce není pouze obyčejnou prací, ale posláním 

Práce chůva ve školce není, alespoň tedy ne pro mě, pouze obyčejnou prací, ale posláním. Ke své práci jsem vždy přistupovala zodpovědně a nikdy jsem se nesnažila svou práci vykonávat pouze pro peníze. O tom, že si hledám práci v jeslích, jsem uvažovala vlastně již na základní škole, kdy jsem často hlídala své o poznání mladší sourozence. Když navíc onemocněla naše maminka, o své bratříčky jsem se starala právě tak, abych jim maminku nahradila. Práce v jeslích mi poté v pozdějším věku přišla jako naprosto samozřejmá. Možná i z toho důvodu mě tato práce tak moc baví. 

Hledám práci ve školce!

Hledám práci ve školce, řekla jsem své kamarádce a té spadla brada. Nemohla pochopit, že právě já si hledám práci mezi dětmi, když jsem se vlastně celý svůj život starala o své dva bratry, které teprve nedávno překročily práh dospělosti. Já osobně jsem ovšem v tomto povolání neviděla sebemenší problém. Ba naopak, nedokázala jsem si vůbec představit, čemu jinému bych se v životě věnovala. Když jsem kamarádce nastínila můj pohled na celou tuto práci tak sama uznala, že lidí s tímto přístupem je v tomto oboru asi velmi málo a byla by škoda, aby děti přišli o takového člověka, jako jsem já. 

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.