25 C
Prague
Čtvrtek, 1 června, 2023

Jaké boty na svatbu budou ideální pro vysoké ženy?

Mohlo by Vás zajímat

Během důležitých akcí, rodinných oslav nebo plesů každá žena chce vypadat atraktivně. Zároveň přizpůsobení stylizace k siluetě je někdy velmi obtížné. Týká se to také vysokých žen. Jejich problémem jsou obvykle boty. Tradičně vybírané boty na podpatku nebo klínku mohou být nepohodlné pro osobu, která je nosí. Jaké jsou však alternativy? Nemůže vysoká žena nosit boty na podpatku? Jak spojit boty s vybranými šaty na ples? To jsou jen některé z obav, které mohou mít vyšší osoby.

více v článku...

Nízké boty pro vysokou ženu?

Pokud se vysoká žena necítí komfortně v situaci, když převyšuje všechny ostatní o hlavu, obvykle vybírá ploché boty. Čas od času však elegantní oblečení a situace vyžadují formálnější boty. Jaké jsou možnosti, pokud jde o boty na ploché podrážce? K formálním elegantním stylizacím ideální budou dámské baleríny. Toto jsou boty, které nejen vypadají velice pěkně, ale jsou také komfortní, pokud jde o nošení. Díky tomu můžete svobodně tančit a se pochybovat ve formálních šatech. Na výběr jsou však nejen dámské baleríny. Ideální alternativou pro sandály na jehlovém podpatku jsou ty s plochou podrážkou. Můžete najít stejně elegantní modely tohoto typu bot nezávisle na tloušťce a tvaru podrážky. Kromě sandálů jsou ještě mokasíny, lordsy a elegantní pantofle. Každé z nich mohou být ve verzi s plochou podrážkou. V závislosti na vybrané stylizaci budou dobrým doplněním. Avšak kromě samotného vzhledu bot důležitý je také komfort jejich nošení. Proto také popularitu získávají stylizace spojující trendy. Nepřekvapují už koktejlové šaty spojené s tenisky nebo jinými botami o sportovním střihu. Móda by měla být zábavou a spojování se sebou různých prvků může stvořit zajímavé a vizuálně atraktivní efekty. Důležité je, aby osoba, která je nosí byla s nimi spokojená a se cítila dobře během jejich nošení. 

Nebudou jehlové podpatky vhodné?

Ještě před několika lety se usoudilo, že vysoké ženy by neměly nosit boty na jehlovém podpatku nebo klínku. Zatímco každý by měl nosit prvky oblečení, ve kterých se cítí dobře a atraktivně. Pokud vysoká žena chce nosit boty na podpatku, měla by to dělat. Dámské baleríny by neměly být násilím vnucovaným vysoké ženě. Vysoká žena by měla mít také možnost zábavy s módou a hledání řešení, ve kterých se cítí nejlépe. Vysoká postava není komplexem nebo omezením – každá žena je krásná. 

Harmonický výběr bot k šatům a zbytku stylizace 

Nezávisle na vybrané výšce bot pamatujte však, aby spojení bot, šat a tašky bylo harmonické. Základní pravidlo zní: nespojovat stříbrné a zlaté odstíny. Pokud však po umístění vedle sebe všech prvků dojdete k závěru, že vypadají dobře, rovněž toto pravidlo můžete porušit. Při výběru šat pamatujte, že jejich délku se přizpůsobuje nejen k výšce, ale také i k výšce bot – týká se to zejména šatů v typu maxi.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.