25 C
Prague
Čtvrtek, 1 června, 2023

Kde sehnat spolehlivou nebankovní půjčku online?

Mohlo by Vás zajímat

Potřebujete půjčku, ale v bance vám ji nechtějí poskytnout nebo se vám nechce čekat? Při nižších částkách bývá lepší obrátit se na nebankovní společnost, která se specializuje na nebankovní půjčky online. Ty jsou vyřízeny ihned, bez čekání ve frontách a mají spoustu dalších benefitů.

půjčka

více v článku...

Aby vám dluh nepřerostl přes hlavu

Co je skvělé, pro rychlou nebankovní půjčku nepotřebujete ručitele, dokládat příjmy, mnohdy se ani nekontroluje registr dlužníků. Spousta lidí, kteří by v bance neuspěli, má šanci si půjčit. Samozřejmě je na místě důkladně si takový krok rozmyslet. I když se jedná o pár tisícikorun, pokud je nezvládnete řádně splatit, dluh naroste a původně malá půjčka se může stát velkým problémem.

Krátká doba splatnosti s možností prodloužení

Zodpovědnost je potřeba u každé půjčky, i té sebemenší. Nebankovní půjčky bez doložení příjmů se většinou splácejí v jediné splátce navýšené o poplatek, lhůta je do 30 dnů, tak abyste pohodlně zaplatili z další výplaty. Prodloužení je možné, ale samozřejmě ne zadarmo.

Nebankovní půjčky

Jakou společnost vybrat, když jich je na trhu tolik? Určitě spolehlivou s tradicí a dobrými ohlasy. Taková je i Rerum s.r.o. Specializuje se na rychlé nebankovní půjčky, má kvalitní zákaznický servis a výhody pro nové i vracející se klienty.

Vše přes internet

Co vás čeká, rozhodnete-li si na stránce Rerum.cz půjčit? Především vše vyřídíte překvapivě rychle a přes internet, není třeba si domlouvat schůzku na pobočce. První půjčka je možná do výše 5 000 Kč a co je skvělé, pokud ji řádně splatíte, budete ji mít zdarma! Jakmile se stanete prověřenými klienty, možná výše půjčky se zvýší až na 15 000 Kč.

Jak je to s prodloužením splatnosti

Nestíháte rychlou nebankovní půjčku u Rerum splatit včas? Můžete si toto datum prodloužit maximálně po dobu 12-ti měsíců od prvního termínu splatnosti. Samozřejmě nejlepší je zbavit se dluhu co nejdříve, ale někdy se život neptá a člověk se dostane do potíží. Poplatek za prodloužení je potřeba uhradit včas.

 

 

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.