25 C
Prague
Čtvrtek, 1 června, 2023

Vjezd do domu může být součástí vaší chytré domácnosti

Mohlo by Vás zajímat

Je vaším zájmem, abyste vaše vrata domů byly kvalitní a sloužily vám celá léta? Firma Just Doors vám dokáže pomoci. Ať už řešíte sekční garážová vrata, vjezdové brány nebo průmyslová vrata, Just Doors má širokou nabídku všeho, co by vás mohlo zajímat.

více v článku...

V pozadí stojí společnost DoorHan

Just Doors je dealerem v České republice pro tuto společnost. Na trhu působí již od roku 1994 a má tři firmy ve světě, v Rusku, Číně a České republice. DoorHan se specializuje na výrobu sekčních garážových vrat, rychloběžných vrat, ale i třeba na výrobu pohonů pro posuvné brány. Jejich produkty jsou tiché při práci, spolehlivé, mají velmi dobré izolační vlastnosti a s tím vším navíc za přijatelné ceny.

Garážová vrata nejen ke garáži

Ty, které jsou menších až středních velikostí, jsou určeny pro domácí nebo poloprofesionální užití. Hodí se pro menší používání. Nemusí být instalována nejen ke garážím, použití je možné i k jiným otvorům. Sekční garážová vrata jsou velmi praktická, při otevření se složí a vysunou pod strop, tudíž dokonale šetří prostor. Dokoupit si k nim můžete jakékoli příslušenství, nejedná se o mix součástek. Jedním z nejvíce vybíraných typů jsou garážová vrata RSD01 DIY anebo RSD02. Liší se parametry a provozní charakteristikou. Především sledujte maximální šířku a výšku otvoru a minimální nadpraží.

Ideální obsluha

Pro pohodlné používání si pořiďte pohony pro garážová vrata. Nejvíce jsou používány stropní pohony, dokonce lze instalovat i světlo, které doplní celé osvětlení garáže. Pro takový pohon si můžete nastavit libovolná režim, který nabízí zavírání po určitém časovém úseku. Součástí výběru jsou například další ovladače. Příslušenství pro pohony nemusíte pořizovat ihned, stačí doplnit i později.

Obraťte se na DoorHan při výběru vašich vrat a určitě nebudete litovat.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.