10.9 C
Prague
Neděle, 28 května, 2023

Nejen Minecraft od Microsoftu ale i vzdělávací aplikace Lipa Learning

Mohlo by Vás zajímat

Minecraft Education Edition je výukovou hrou, kterou si oblíbily děti po celém světě. Proč? Nenásilně si osvojují spoustu znalostí, a přitom si stále hrají. Ochotně studují přírodní vědy, matematiku i dějepis, učí se lepší komunikaci a rozvíjejí svoji kreativitu.

Minecraft zná téměř každý, i když nemusíte být zrovna nadšenec do počítačových her. Slyšeli jste ale o edukativních aplikacích Lipa Learning od společnosti EMTC – Czech a.s.? I když trávíte svůj čas s dětmi aktivně, jsou chvíle, kdy potřebujete dítě zabavit a zároveň chcete, aby bylo chvíli v klidu. Pasivní sledování pohádek není to pravé ořechové, ale jsou tu pro vás, a hlavně pro vaše děti, vzdělávací aplikace Lipa Learning.

Krásně animačně zpracované hry pro děti v předškolním věku. Hry, které dětem pomohou s přípravou na školní období. Hry, kde si děti osvojují písmenka a čísla, poznávají zvířátka, tvary. Hry, které je učí lepší komunikaci a práci v týmu. Hry, které podporují jejich představivost a kreativitu. Děti nesoutěží a nejsou porovnávány s ostatními, jsou motivovány, aby se zlepšovaly ony samy, bez ohledu na ostatní.

Aplikace jsou neustále vylepšovány a vydávány nové a nové. Tak, aby byla zachována různorodost, aby se dítě rozvíjelo v co možná nejvíce oblastech. Nahlédněte do aktuální nabídky a vyzkoušejte spolu s dětmi některou z aplikací Lipa Learning. Projekt Lipa Learning je důležitým projektem společnosti EMTC – Czech a.s. Na rozvoji projektu Lipa Learning se můžete podílet i prostřednictvím dluhopisů, jejichž prospekt byl schválen Českou národní bankou počátkem letošního roku.

Tento článek je ve smyslu zákona propagačním sdělením. Základní prospekt dluhopisů schválený Českou národní bankou rozhodnutím ze dne 1. 3. 2018, č.j. 2018/031159/CNB/570, a jeho dodatek č. 1 schválený Českou národní bankou rozhodnutím ze dne 29. 3. 2018, č.j. 2018/044977/CNB/570, byly uveřejněny na webových stránkách www.emtc.cz v sekci Pro investory, podsekci Prospekt ČNB, a v papírové podobě je možné je získat v sídle společnosti EMTC – Czech a.s. na adrese Praha 3, Pod Krejcárkem 975/2, 5. patro.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.