7.1 C
Prague
Pátek, 3 února, 2023

Váš úsměv může krásně zářit a bez bolesti

Mohlo by Vás zajímat

Zuby jsou důležitou součástí našeho těla. Měli bychom jim věnovat dostatečnou péči a nepodceňovat ji. Stomatologie Praha vám dokáže nabídnout služby nejen zubaře Praha.

Jaká péče je v nabídce?

Stomatologie Praha 2 nabízí kompletní péči o zuby jak u dospělých lidí, tak i u dětí. Zubní implantáty Praha, korunky i estetická faseta jsou součástí služeb této stomatologie. Kromě bělení zubů je tu i dentální hygiena Praha a v akutních případech tu najdete i zubní pohotovost.

O čem je dentální hygiena?

Péče o zuby neznamená jen pravidelné prohlídky u zubaře. Základem je i dentální hygiena. Ideální je ji podstoupit dvakrát až třikrát za rok. Informace pro pacienty jsou základní a tím se začíná. Dentální hygiena Praha 2 používá techniky odstraňování zubního kamene, a to pomocí kyret nebo ultrazvuku. Dalším čištění je prováděno pomocí pigmentace, kdy se používá jemný píseček smíchaný s vodou. Stomatolog Praha vám poradí, jak se o zuby dokonale postarat.

Základem nejsou jen pravidelné prohlídky

Celková péče o zuby netvoří pouze pravidelné prohlídky, ale především i strava. Dentální hygiena Praha dokáže předejít takovým onemocněním jako je třeba paradontóza nebo zánět dásní. Nicméně musíte tomu i vy trochu pomoci svým vlastním přístupem a chováním. Zubní ordinace Praha vám poradí.

Moderní technologie

Moderní zubařské techniky jdou kupředu. Pokud potřebujete opravit poškozený zub, můžou nastoupit zubní implantáty Praha. Jedná se o náhradu zubů, která se upevní přímo do kosti. Není možné je poznat od běžného zubu. Nicméně i tak musíte dodržovat určitá pravidla, aby vám implantát vydržel. Jde především o již zmíněnou stravu, hygienu a pravidelné kontroly. Celý proces probíhá při lokálním umrtvení. Celkový zákrok je bezbolestný.

Myslete na sebe a obraťte se na zubaře Praha 2!

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.