5.9 C
Prague
Pátek, 3 února, 2023

Nejlepší kurzy eura v Praze nabízí směnárna Auraaktiv

Mohlo by Vás zajímat

Pražskou směnárnu Auraaktiv může navštívit každý, kdo chce výhodně směnit peníze. Tato směnárna nenabízí pouze nejlepší kurzy eura v Praze, ale také velmi zajímavé kurzy u jiných měn, jako jsou třeba americké dolary, britské libry, ruské rubly a další i velice netradiční měny. Přesvědčte se sami, že i směnárna v centru hlavního města může jednat férově.

Kam pro nejlepší kurzy eura v Praze

Pražská směnárna Auraaktiv působí na dvou adresách, takže dokáže obsloužit spoustu zákazníků. Naleznete ji v ulicích Politických vězňů a Široká. V ulici Politických vězňů směnárna funguje od pondělí do pátku mezi 9:30 až 19:00. V Široké ulici je její provozní doba ve všedních dnech mezi 9:00 a 20:00 a zajít sem můžete i o víkendu, a to mezi 10:00 a 20:00. Odborně vyškolení pracovníci směnárny vás o všem nezbytném informují přímo na místě.

Jestliže si však chcete prohlédnout předem kurzovní lístek nebo se informovat o aktuálních výhodných nabídkách, doporučujeme navštívit webové stránky auraaktiv.cz, kde na vás čekají nejen nejlepší kurzy eura v Praze, ale také kurzy dalších měn. Kurzovní lístek se navíc každodenně aktualizuje, takže kurzy jsou vždy k danému dni a vy si tak nabídku směnárny můžete porovnat třeba se svou bankou nebo i s další konkurencí.

O směnárně Auraaktiv

Pražská směnárna Auraaktiv má v hlavním městě dlouholetou tradici. Jedná se o férovou směnárnu, nabízející celou škálu měn pro zájemce z Čech i ze zahraničí. Jelikož její personál hovoří nejen česky, ale ještě anglicky a rusky, je směnárna opravdu mezinárodní. Jejím dlouhodobým cílem je nabídnout klientům ty nejlepší služby a individuální přístup. Dále každá směnárna je monitorována kamerovým systémem, takže i vaše návštěva zde je maximálně bezpečná.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.