8.1 C
Prague
Neděle, 28 května, 2023

O společnosti DRFG

Mohlo by Vás zajímat

více v článku...

David Rusňák a DRFG přináší šance investovat

Značka investiční skupiny DRFG zahrnuje mnohem více než investiční fondy a DRFG dluhopisy. Investiční skupina DRFG podporuje firmy, které jsou založené na hodnotě lidí, jenž v nich pracují. Pro mladé lidi, kteří dnes opouštějí školu se znalostí několika světových jazyků, scestovaným kusem světa a obrovským rozhledem patří budoucnost. Projekt UNIFER je připravený právě pro mladé lidi a studenty, kteří se v něm mohou učit na reálných zakázkách a získávat tak praxi již při škole.

drfg

Investiční podílové fondy DRFG umožňují lidem investovat a zhodnocovat své peníze. Dlouhodobé dobré vztahy, které má investiční skupina DRFG v Lichtenštejnsku, které je spolu s Lucemburskem významným fondovým centrem v Evropě, jsou velmi zajímavou příležitostí investic. Investiční fondy disponují evropským pasem a dá se jimi operovat na celém území Evropské unie.

Investiční fondy DRFG

První fond je zaměřený na firemní a bankovní dluhopisy, je pod kontrolou nejpřísnější evropské regulace UCITS. Fond je přístupný drobným investorům a umožňuje vstup již od 100 korun měsíčně. Druhý fond je zaměřený na nemovitosti a v nich se držitel podílových listů stává spoluvlastníkem nemovitostí. Investiční skupina DRFG preferuje investice do nemovitostí, zdravotnictví, energetiky, finančních služeb a telekomunikací.

Jak tvrdí David Rusňák, v Česku lidem volně leží na bankovních účtech nebo doma přes 2 biliony korun, které jim nepřináší užitek. Investiční fondy jsou tak zajímavým způsobem investice a mohou investorům přinášet zisk a jejich peníze nemusí ležet ladem. Hodnota spravovaného majetku investiční skupiny DRFG již dosahuje 3 miliardy korun a společnost neustále roste. Investice s pomocí společnosti DRFG nechávají vydělat těm penězům, které by jinak ležely volně ladem na účtech.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Články.cz

Svět-Ženy.cz

Press-News.cz

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.