5.9 C
Prague
Pátek, 3 února, 2023

V Praze se nestaví jen nové byty, ale i luxusní vily!

Mohlo by Vás zajímat

Každý rok v Praze vznikají desítky nových developerských projektů od různých developerských firem. O bydlení v hlavním městě je stále větší zájem a koupě nemovitosti je také ideální investicí. Ceny budou v příštích letech stále růst. Drtivou většinu nově realizovaných projektů tvoří bytové domy. Najdou se ovšem i projekty, které se svým provedením od ostatních liší. Kdo má zájem o komfort a luxus, vybrat si může i přepychové vily. Kde je najít?

Hledejte v městské části Praha 5

Pokud byste chtěli najít nové vily na prodej v Praze, zaměřte se blíže na Prahu 5. Konkrétně na část Chuchle. Právě zde na severovýchodním svahu přímo nad dostihovým závodištěm se nachází Vily Chuchle. Tento unikátní developerský projekt je z architektonického hlediska dílem ateliéru A69 – architekti. A69 – architekti byl oceněn odbornou porotou a získal Grand Prix architektů 2010. O architektonických kvalitách nemůže být pochyb. Stejně tak je ideální i lokalita. Více informací o Praze 5 najdete zde.

Bydlení, které nadchne

Máte na bydlení vysoké nároky a nechcete se spokojit jen s průměrem? I když jste skutečně náročný rezident, luxusní vily Chuchle vás rozhodně nezklamou. V projektu vznikne více než 30 objektů k bydlení. Jedná se o jednogenerační i vícegenerační bydlení. Dispozice vil jsou 4+kk, 5+kk, 6+kk a 7+kk a také 1+kk. Interiér je řešený přesně podle požadavků moderní architektury. Součástí většiny vil je i terasa o rozloze až 41 m2, prostorná zahrada a jedno nebo 2 garážová stání.

Přesvědčte se na vlastní oči

Chtěli byste vidět, jak vypadá vila v Praze na vlastní oči? Nechcete se dívat jen na nákresy a vizualizace, ale potřebujete si před koupí projít vše „naživo“? V Chuchli máte tu možnost. V případě zájmu můžete navštívit vzorovou vilu a o kvalitách stavby i zvolené lokality se přesvědčit na vlastní oči.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.