4.3 C
Prague
Pátek, 3 února, 2023

Půjčka bez jakéhokoliv rizika

Mohlo by Vás zajímat

Uvažujete nad tím, že si vezmete půjčku, ale příliš se na tomto trhu neorientujete? Máte prakticky dvě možnosti – buď můžete jít do banky, kde vás dost možná díky předchozím dluhům odmítnou, anebo můžete jít přímo do nebankovní společnosti, která vám poskytne bez jakýchkoliv výhrad spolehlivou 100% hypotéku. Jak se rozhodnete?

Libovolná doba splácení, zajímavá úroková sazba, rychlé sjednání a peníze do dvaceti čtyř hodin na účtu – toto jsou slova, která přesně charakterizují právě americkou hypotéku. O tu můžete zažádat nejčastěji online, což je nejpohodlnější a nejpřijatelnější způsob vůbec.

Záznamy nehrají roli při schvalování úvěru

Hypotéka bez registru je výjimečná v tom, že vám poskytne potřebné finance i tehdy, pokud máte nějaké zápisy v registrech. Pokud jste měli v minulosti dluhy nebo nějaké potíže se splácením, tak zde pravděpodobně mít zápis budete. Nezoufejte ale, pro nebankovní společnosti to nebývá problémem. Jediné, co pocítíte, tak bude to, že budete mít o něco méně výhodnou úrokovou sazbu. I tato znevýhodněná sazba však bude stále velmi výhodná a patřičně konkurenceschopná. Pokud se tedy bojíte odmítnutí díky záznamů v registrech, jako tomu bylo v bankách, které jste navštívili tak nezoufejte, nic takového vás čekat nebude.

Ručení nemovitostí se obávat nemusíte

Spousta lidí má strach, když hovoříme o tom, že se budete muset zaručit nemovitostí. Toho se však naprosto obávat nemusíte, obzvláště pokud víte, že budete schopni řádně splácet. Je potřeba si uvědomit, že právě zástava vašeho majetku slouží společnosti k tomu, aby byla v případě odmítnutí splácení schopná získat své peníze zpět. Pokud to však myslíte vážně a hodláte řádně splácet, tak se opravdu není čeho bát, nikdo vám váš domov nesebere. Nebankovní hypotéky jsou férové a tato podmínka k nim zkrátka nedomyslitelně patří.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.