10.9 C
Prague
Neděle, 28 května, 2023

Tip na novou restauraci Corso u Prahy

Mohlo by Vás zajímat

Přijede na víkend rodina a chcete zajít na společný báječný oběd? Nebo si chcete jen s drahou polovičkou vyrazit do hezké restaurace, kde zároveň dobře vaří? Najít dnes restauraci, která bude nejen po designové stránce dokonalá, ale také kde si pochutnáte za skvělé ceny, je dnes trochu oříšek. Nejčastěji narazíme buď na rychlá občerstvení, nebo na méně sympatické restaurace, které nemají nijak atraktivní menu. Nová restaurace Corso nacházející se kousek za Prahou je však výjimkou.

Pokud jste milovníkem evropské kuchyně, restauraci Corso si zamilujete. Je inspirována slunnou Itálií doprovázená těmi nejlepšími víny světa. Restaurace je založená na sezonních potravinách, které jsou používány nejen do tradičních receptů, ale také do gastronomických trendů, jež jsou synonymem kulinářského zážitku.

více v článku...

Výjimečné okamžiky si vyžadují výjimečné restaurace

Mnozí lidé nejraději navštěvují rychlá občerstvení, je však pravdou, že výjimečné okamžiky nelze slavit v obchodních domech v nejvyšších patrech, kde to zapáchá přesmaženým olejem. K oslavě nevšedních chvilek vyhledejte raději restauraci ve městě Řevnice za Prahou, kde se budete cítit jako doma.

Ať už je výjimečným okamžikem setkání s rodinou, povýšení nebo žádost o ruku, restaurace Corso je pro takové chvíle ideálním místem. Duch i atmosféra restaurace zanechá v lidech příjemný pocit, vynikající pokrmy udělají z návštěvy restaurace nezapomenutelný zážitek.

Nechte se šéfkuchařem rozmazlovat

I když je restaurace Corso poměrně nová, přesto je už od svého začátku vyhlášená. Šéfkuchařem je totiž Daniel Holan, milovník skvělého jídla. Své dosavadní zkušenosti nasbíral nejen ve špičkových pražských restauracích (jako je třeba SOHO), ale také v zahraničí, kde nějakou dobu působil. Preferuje stručné menu, kdy každý jeden pokrm je autentický.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.